jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۸۰۱۳   ۳۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

باخت به پدیده در مشهد بهانه‌ای بود برای این‌که رسول خطیبی به سیم آخر بزند و از مشکلات مالی ادامه‌دار باشگاهش بشدت انتقاد کند. یک روز بعد از اولین شکست تراکتور، خطیبی در مصاحبه‌ای تند تهدید به استعفا کرد و نظمی را در بی‌پولی باشگاه مقصر دانست.

خطیبی در این مصاحبه اعلام کرد فقط با قول رئیس هیات مدیره تا الان ساکت مانده است. مدیر عامل تراکتورسازی هم ساکت نماند و در جواب خطیبی گفت: «اگر او نماند مشکلی نیست. خطیبی استعفایش را بنویسد و آن را در هیأت مدیره مطرح می‌کنیم، وقتی این خبر به من رسید در فرودگاه بودم و نمی‌خواهم بگویم عکس‌العمل بعضی از اعضای هیأت مدیره چه بوده است، این صحبت‌ها از روی بی‌تجربگی مطرح شده است.» اما این جنجال خیلی زود به اصطلاح جمع شد.

روز گذشته نشست مشترک جمشید نظمی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با رسول خطیبی، سرمربی این تیم در محل باشگاه برگزار شد و دو طرف به بررسی مسائل و سوءتفاهم‌های پیش آمده پرداختند. در این جلسه مشخص شد برخی خواسته‌های کادر فنی و تیم تراکتورسازی به دلیل کم‌کاری افراد زیرمجموعه انجام نشده که نظمی دستور پیگیری این موضوع را داد و با پایان سوءتفاهم دو طرف قرار شد خطیبی به کارش در تیم تراکتورسازی ادامه دهد. رسول خطیبی پس از این نشست به خبرگزاری تسنیم گفت: «در این جلسه مشخص شد برخی کارهایی که از سوی مدیرعامل باشگاه دستورش داده شده بود در زیرمجموعه انجام نشده و ما هم موارد مورد نیاز خود را مطرح کردیم که یک مقدار از آنها عملی نشده بود.» مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم یادآور شد: «با حل سوءتفاهمات خطیبی و تیم کار خود را ادامه می‌دهند و برای دیدارهای آینده و کسب موفقیت آماده می‌شویم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر