jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۳۳۱   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

قلعه نویی و کنایه به بازیکنان استقلال

جوری بازی نکنید که به من بگویند دلال!

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی در این فصل فشار زیادی را تحمل می کند و به نظر منتقدان او شمشیرها را برایش از رو بسته اند.

جوری بازی نکنید که به من بگویند دلال!

پس از مصاحبه جنجالی کاپیتان تیم ملی علیه قلعه نویی و هم چنین صحبت های ایمان موسوی در همین باره، یک روزنامه ورزشی هم به تازگی بدجور انتقادات تند و تیزش را علیه سرمربی استقلال روی دکه می برد.
روز گذشته و در تمرین استقلال قلعه نویی حدود 10 دقیقه ای برای بازیکنان صحبت کرد و با اشاره به اینکه در این فصل دشمنان زیادی دارد از بعضی بازیکنان هم انتقاد کرد.
قلعه نویی با کنایه به بازیکنان استقلال و بازی ضعیف شان در برابر سپاهان عنوان کرد: جوری بازی نکنید که فردایش من را با عنوان مربیِ دلال نام ببرند!
کنایه قلعه نویی به بازیکنانش مربوط به مطلب یکی از روزنامه های ورزشی است که درباره بازی ضعیف مگوییان نوشته بود عاقبت انتخاب بازیکن توسط دلال ها!

آی اسپورت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها