jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۴۵۱۱ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

عزت‌الله انتظامی همراه خانواده‌اش برای حمایت از مردم غزه مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل رفت

بغض آقای بازیگر شکست

عزت‌الله انتظامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون صبح دیروز همراه خانواده‌اش در اعتراض به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران حضور یافت.

به گزارش ایرنا، انتظامی در کنار همسر، پسر، دو نوه و نتیجه شش ساله خود، اعتراضش را به نمایندگی این سازمان ملل در تهران رساند.

عزت‌الله انتظامی در جمع خبرنگاران درباره انگیزه خود برای حضور در دفتر نمایندگی سازمان ملل گفت: وقتی من به عنوان یک هنرمند شاهد این هستم که مردم کشورم این‌طور در مواجهه با جنایاتی که در غزه انجام می‌شود با مردم غزه همدردی می‌کنند، احساس وظیفه می‌کنم تا خاموش نباشم و از مردم عقب نمانم.

انتظامی خاطرنشان کرد: من به عنوان عضو کوچکی از جامعه جهانی هر کاری که برای جلوگیری از کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه از دستم ساخته باشد، مضایقه نخواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر