jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۹۷۲۵۶   ۲۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۲

آخرین ساخته سعید سهیلی، کارگردانی که نام او بیشتر با فیلم «گشت ارشاد» پیوند خورده است، از روز چهارشنبه این هفته در 40 سینمای کشور روی پرده می‌رود.

«کلاشینکف» ‌از چهارشنبه می‌آید

علی سرتیپی که پخش «کلاشینکف» را برای اکران عید فطر برعهده دارد درباره وضع اکران عمومی این فیلم به ایسنا گفت: این فیلم به صورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها اکران خواهد شد و امیدواریم که بتواند مانند فیلم‌های پرمخاطب امسال، نظر مردم را به خود جلب کند.

مدیرعامل فیلمیران درباره تعداد سینماهای اکران‌کننده «کلاشینکف» نیز خاطرنشان کرد: تاکنون نمایش همزمان فیلم در 23 سالن سینمایی در تهران و 17 سالن سینما در شهرستان‌ها قطعی شده است. علاوه بر این برای این‌که بتوانیم نظر مردم را به «کلاشینکف» جلب کنیم، از تبلیغات تلویزیونی نیز استفاده خواهیم کرد.

سرتیپی که پخش «رد کارپت» را برعهده دارد و این فیلم را از چند روز قبل از ماه رمضان (پنجم تیر) روی پرده برده بود، درباره وضع فروش این فیلم هم بیان کرد: «رد کارپت» پس از 21 روز نمایش توانسته در تهران و شهرستان به فروش یک میلیارد و 300 میلیون تومانی دست پیدا کند و البته به دلیل استقبال مردم، اکران آن تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

«کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی و با بازی رضا عطاران، ساعد سهیلی، جمشید هاشم‌پور، فرهاد اصلانی، شقایق فراهانی، جواد عزتی و شهرام حقیقت‌دوست قرار است در گروه سینمایی «آفریقا» روی پرده برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شعر در خانه ملت

شعر در خانه ملت

امروز سالگرد شهادت سید حسن مدرس نماینده شجاع مجلس به دست عوامل رضاخان و روز مجلس است. در دوره‌های مختلف مجلس چه پیش و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شعر در صحن علنی خانه ملت همواره حضور پررنگی داشته است.

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها