jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۸۹۴   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۲۳:۲۹

حال و احوال پرسپولیس این روزها خوب نیست. محمدرضا خلعتبری از جمع قرمزها جدا شد. سیدجلال حسینی هم باوجود تاکید دایی بر حفظ کردنش تقریبا رفتنی است و مهرداد پولادی هم با وجود پیشنهادهای خوب خارجی، محال است بماند.

پرسپولیس سه ستاره کلیدی خود را از دست داده است، فقط به این خاطر که پولی در بساط ندارد. یعنی همه آن هیاهویی که وزارت ورزش در واگذاری این تیم به یک اسپانسر گردن کلفت راه انداخت، کشک.

این اسپانسر قرار بود 30میلیارد به بدنه پرسپولیس تزریق کند تا مسئولان این تیم علاوه بر تسویه حساب بدهی‌های فصل گذشته، در فصل نقل و انتقالات جدید هم با قدرت عمل کند. اما اسپانسری که با حمایت وزارت ورزش وارد گود شد حالا تو زرد از آب درآمده است. آنها در این مدت فقط شش میلیارد تومان به پرسپولیسی‌ها داده اند که البته گفته می‌شود از این میزان هم یک میلیاردش را سیاسی، عضو هیات مدیره از حساب شخصی خودش پرداخت کرده است.

نمی‌دانیم این‌که می‌گویند اسپانسر پرسپولیس، چیزی در حدود هزار میلیارد به وزارت نفت، قرارگاه خاتم‌الانبیا و سازمان توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران بدهکار است، صحت دارد یا نه، اما فقط یک قلم از بدهی‌های این گروه به ارزش 21 میلیارد تومان کافی بود تا حکم جلب شان صادر شود. خلاصه پشت پرده احوالات مدیریتی باشگاه پرسپولیس حسابی قمر در عقرب است؛ آن‌قدر که به دلیل عدم انجام تعهدات اسپانسر، اعضای هیات مدیره این باشگاه یکی پس از دیگری در حال کناره‌گیری و رفتن به هیات مدیره راه‌آهن هستند تا آنجا در کنار حمید استیلی، بی‌آنکه آبرویشان در خطر باشد با حرف و حدیث کمتری کار کنند.

با این حال امیررضا خادم هم همه چیز را کتمان می‌کند. هم وضع بغرنج اسپانسر را و هم اختلافاتی که میان اعضای هیات مدیره وجود دارد. آقای خادم، شما که نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در بحث واگذاری سرخابی‌ها هستید بهتر از هر کسی می‌دانید این گروه که پرسپولیس را به آنها داده‌اید از پس تعهداتش برنخواهد آمد. پس بهتر است به جای تعریف و تمجید‌های کاذب از شرایط حاکم بر این باشگاه، حقیقت را به هواداران این تیم بگویید تا فردا خود شما در معرض اعتراض آنها قرار نگیرید.

رضا پورعالی‌/‌ گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر