jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۶۱۰۲   ۳۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۶

جام جهانی 2014 برزیل

جرارد: ناامیدی کشنده است

کاپیتان تیم ملی انگلیس می گوید ناامیدی کشنده است و این ناامیدی اکنون در تیم ملی انگلیس موج می زند.

جرارد: ناامیدی کشنده است

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ انگلیس با قبول شکست دو بر یک مقابل تیم ملی اروگوئه در آستانه حذف از گردونه رقابت ها قرار گرفت. جرارد درباره این شکست دردناک گفت: ما لایق شکست نبودیم. تلاش خودمان را کردیم اما در نهایت نتیجه ای رقم خورد که عواقب بسیار بدی برای ما دارد. حتی نتوانستیم یک تساوی هم به دست آوریم. حداقل می‌توانستیم یک امتیاز را به دست آوریم. حذف از جام جهانی برزیل بسیار سخت است.

وی افزود: ما در این دیدار بسیار جنگیدیم اما موفق نشدیم نتیجه لازم را به دست بیاوریم. خیلی ناامیدم. امیدوارم یک معجزه ما را به مرحله بعد ببرد. نمی خواهم انگلیس تا این اندازه دردناک به جام جهانی خداحافظی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها