jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۸۵۴۷   ۰۴ تير ۱۳۸۴  |  ۲۳:۲۵

فارس: تحقیقات جدید نشان می دهد کاهش شدید آلودگی های مربوط به حمل ونقل ، نه تنها می تواند به صرفه جویی اقتصادی ، بلکه به جلوگیری از مرگ زودرس افراد کمک کند.


ایسنا: رئیس مرکز مصدومین شیمیایی کشور اعلام کرد: سالانه 37 میلیون دلار در کشور صرف هزینه های بهداشتی و درمانی مصدومین شیمیایی می شود. فارس : مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با تاکید بر این که 9 هزار کلاس درس فرسوده در استان تهران وجود دارد ، گفت : جان بیش از 300 هزار دانش آموز به دلیل حضور در مدارس فرسوده در خطر است و مسوولان باید تدبیر ویژه ای برای بازسازی این مدارس در نظر بگیرند.
فارس : مشاور ارشد وزیر رفاه و تامین اجتماعی از طراحی و ساخت نرم افزار بانک اطلاعات ایرانیان به منظور جمع آوری و پردازش اطلاعات در زمینه تعیین شاخص های مربوط به حوزه های بیمه ای ، اجتماعی و حمایتی و امدادی خبر داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر