jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۵۰۶۶   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

علی دایی و احمدرضا عابدزاده اختلافاتی قدیمی با هم دارند. این اختلافات باعث شده است آنها هرگز در پرسپولیس نتوانند با هم کار کنند.

دایی و عابدزاده آشتی می کنند

یک منبع موثق امروز سه شنبه به خبرنگار جام جم ورزشی گفت: عابدزاده و دایی قرار است در روزهای آتی در محفلی دوستانه با یکدیگر ملاقات کنند. این محفل دوستانه در منزل کریم باقری خواهد بود. کریم باقری خود نیز اخیرا اختلافاتی پنهانی با علی دایی پیدا کرده بود اما این اختلافات که بیشتر بر سر قرارداد با پرسپولیس بود رفع شد. دایی و عابدزاده از همان دوران جوانی ارتباط خوبی با یکدیگر نداشتند اما گویا قرار است برای نخستین بار در یک محفل صمیمی دوستانه با هم حضور داشته باشند.

دایی و عابدزاده قطعا در این مهمانی کریم باقری به طور موقت هم که شده آشتی می کنند اما حتی با این وجود نباید انتظار داشت که دایی از عابدزاده به عنوان مربی دروازه بان ها در پرسپولیس لیگ چهاردهم هم استفاده کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر