jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۴۲۰۰   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۴

پنکه‌های سقفی از نظر فناوری به دوران دایناسورها می‌رسد اما به لطف فناوری جدید می‌توان آنها را نیز به روز کرد و به دنیای جدید هدایتشان نمود.

این پنکه سقفی به وای.فای، گیرنده‌های مادون قرمز، سنسور اندازه‌گیری دما و رطوبت مجهز است و به همراه آن برنامک ویژه‌ای هم عرضه شده که می‌توان آن را روی تلفن همراه نصب کرد. وقتی نصب فیزیکی و دیجیتالی پنکه تمام شد، می‌توانید دما و رطوبت دلخواه خود را در روز و شب به شکل جداگانه روی تلفن همراه مشخص کنید و دکمه شروع را بزنید. به محض ورود شخص به اتاق، پنکه به ارزیابی محیط می‌پردازد و در صورت نیاز با دور مشخصی روشن می‌شود. حال اگر نفر دوم و سوم هم به اتاق وارد شوند، دور پنکه اندکی افزایش می‌یابد تا همه احساس آرامش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر