jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۳۵۹۷   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۳۷

چهاردهمین جشن هنری «حافظ» که شامگاه پنجشنبه در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد، با درخشش آثار و چهره‌های تلویزیونی همراه بود.

دراین مراسم، محسن تنابنده برای بازی در «پایتخت 2» و «شاهگوش» جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی را به دست آورد و مرجانه گلچین نیز برای بازی در شاهگوش بهترین بازیگر زن کمدی شد.

مهدی سلطانی برای بازی‌اش در «دیوار» بهترین بازیگر مرد درام و مهراوه شریفی‌نیا هم برای خداحافظ بچه بهترین بازیگر زن درام شدند.

سیروس مقدم، کارگردان سرشناس تلویزیون هم برای کارگردانی «پایتخت 2» و «دیوار» تندیس بهترین کارگردان را از آن خود کرد.

مجموعه «راستش را بگو» هم جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین ترانه تیتراژ را به خود اختصاص داد.

مشروح این خبر را در صفحه 5 بخوانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر