jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۴۲۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۵

حمله ادامه دار کروات ها به داور دیدار افتتاحیه

این یک رسوایی بزرگ بود

جام جهانی 2014 برزیل با جنجال داوری آغاز شد.

این یک رسوایی بزرگ بود

به گزارش سایت جام جم ورزشی پس از حمله شدید سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی به داور دیدار افتتاحیه، مدافع کروات ها نیز به داور ژاپنی این دیدار حمله کرد.

دژان لورن مدافع تیم ملی کرواسی به دنبال شکست سه بر یک کرواسی مقابل برزیل در فینال گفت: آنقدر ناراحتم که می خواهم گریه کنم. همه دیدند که داوری این مسابقه یک رسوایی برای فیفا بود.

این مدافع باشگاه ساوتهمپتون و تیم ملی کرواسی در ادامه گفت و گو با نشریه اکیپ فرانسه گفت: فیفا همیشه درباره احترام صحبت می کند اما ما چه چیزی در دیدار افتتاحیه دیدیم. فیفا بهتر است همین الان جام قهرمانی را به برزیل بدهد.

لورن خاطر نشان کرد: من فکر می کنم که کرواسی خیلی خوب بازی کرد و ما کیفیت لازم را برای پیروزی مقابل برزیل داشتیم اما نه مقابل برزیلی که 12 نفره بازی می کرد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها