مدافعی که تهدید به مرگ شد

سوارز روی ویلچر/عکس

مصدومیت برترین بازیکن و گلزن این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس نگران زیادی برای هواداران تیم ملی فوتبال اروگوئه به وجود آورد.
کد خبر: ۶۷۶۵۶۴
سوارز روی ویلچر/عکس

سایت جام جم ورزشی - لوییس سوارز مهاجم لیورپول در هفته پایانی لیگ برتر مقابل نیوکاسل مصدوم شد و برای ترمیم مینیسک زانوی چپ آسیب دیده اش زیر تیغ جراحان رفت.

سوارز در مونته ویدئو پایتخت کشورش تحت این عمل جراحی قرار گرفت و پس از این عمل جراحی با ویلچر در برابر دوربین های عکاسان ظاهر شد. اما وی با وجود این عمل جراحی به جام جهانی می رسد البته ادعایی است که خودش دارد..سوارز در اینباره گفت: «من در جام جهانی بازی می کنم. از تمامی هوادارانی که نگران من بودند تشکر می کنم. سعی می کنم در روزهای باقی مانده به جام جهانی سخت کار کنم تا برای تیم ملی کشورم 100 درصد آماده شوم.»

با وجود ادعای سوارز هنوز بازی کردن او در جام جهانی مشخص نیست.میزان بهبودی او پس از عمل جراحی مشخص نشده و به نظر نمی آید او فرصت کافی برای رسیدن به آمادگی کامل را داشته باشد.

همچنین پائول دامت، مدافع نیوکاسل از سوی هواداران تیم ملی اروگوئه به دلیل مصدوم کردن لوییس سوارس، تهدید به مرگ شد. او زمانی که باعث آسیب دیدگی سوارز شده بارها با پیام های تهدیدآمیز هواداران اروگوئه ای روبرو شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها