باشگاه نفت تهران از توافق باشگاه ذوب آهن با یحیی گل محمدی خبر داد.
کد خبر: ۶۷۱۶۷۲
گل محمدی از نفت به ذوب آهن رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، در گزارشی که روی خروجی سایت باشگاه نفت تهران قرار گرفته آمده است: مطلع شدیم که یحیی گل محمدی، سرمربی جوان و محجوب فصل گذشته تیم نفت تهران با باشگاه ذوب آهن به توافق نهایی رسیده است. مسئولان موسسۀ فرهنگی ورزشی نفت تهران علیرغم تمایل شدید به تداوم حضور ایشان در رأس کادر فنی این تیم، به سبب برخی موارد همچون موضوعات اقتصادی و ... قادر به ادامه همکاری با این مربی جوان و موفق نشد و گویا تقدیر بر این بوده است که ایشان در مجموعه ای دیگر به فوتبال این مرز و بوم خدمت کند.

موسسۀ فرهنگی ورزشی نفت تهران به پاس زحمات و خدمات یحیی گل محمدی عزیز بر خود واجب می داند از اقدامات مفید و شایستۀ ایشان طی فصل گذشته در این باشگاه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

سرمربی خوش فکر تیم نفت تهران در لیگ سیزدهم چه از نظر ارزشهای اخلاقی و شخصیتی، و چه از نظر دیدگاه های فنی همواره با رویکردهای این باشگاه همراه و همسو بود. از پرهیز از حاشیه و دوری از هر عامل درونی و بیرونی که ذات فوتبال را خدشه دار می سازد گرفته تا توجه ویژه، بها دادن و اعتماد به جوانان مستعد، با انگیزه و جویای نام و بدین سان بود که زحمات شایان تقدیر یحیی گل محمدی در سایۀ حمایتهای همه جانبۀ مدیرعامل و اعضای هیات مدیرۀ این باشگاه به ثمر نشست و شاگردان جوان یورگن کلوپ ایران، سرانجام آسیایی شدند.

مؤسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران بار دیگر خدمات و زحمات این مربی فهیم و ارزشمند فوتبال کشورمان را ارج نهاده، ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای ایشان در هر مجموعه و تیم دیگری، روزهای خوب حضور ایشان در این مجموعه را فراموش نخواهد کرد.

ظرف چند روز آینده و به همین مناسبت مراسمی با حضور تمامی عوامل فنی و اجرایی باشگاه برگزار خواهد شد که طی آن کلیۀ عوامل به صورت رسمی با سرمربی موفق فصل گذشته خود خداحافظی خواهند کرد. در پایان لازم به ذکر است که این باشگاه با رعایت تمامی جوانب و اصولی که طی سالها به آنها معتقد بوده، با سایر گزینه های سرمربیگری این تیم به گفتگو خواهد نشست و ماحصل این مذاکرات پس از حصول نتیجه قطعی از طریق سایت رسمی این موسسه به اطلاع همۀ علاقمندان و ارباب جراید خواهد رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها