jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۰۱۰۹   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۸

با وجود فراخوان های متعدد برای حمایت از علی کریمی

جمعیت حامیان کریمی ؛ فقط 30نفر

۱

امروز حدود 30 هوادار علی کریمی جلوی در باشگاه پرسپولیس تجمع کردند.

جمعیت حامیان کریمی ؛ فقط 30نفر

سایت جام جم ورزشی - در روزهای گذشته مانور زیادی بر روی این تجمع شده بود. فراخوان های اینترنتی و اطلاع رسانی برخی از سایت ها و خبرگزاری ها حاکی از آن بود که امروز بیش از 100 هوادار علی کریمی جلوی باشگاه پرسپولیس تجمع می کنند و از مسئولان باشگاه می خواهند که این هافبک به تیم سابقش برگردد اما با وجود همه فراخوان ها تنها حدود 20 هوادار جلوی درب باشگاه آمدند.

این تعداد شعارهایی در مقابل باشگاه سر دادند و از مسئولان جدید باشگاه پرسپولیس درخواست کردند علی کریمی را به این تیم برگردانند تا این بازیکن سال آخر فوتبال خود را در پرسپولیس بگذراند و با لباس این تیم از فوتبال خداحافظی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
مردم كه بیكار نیستند!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها