jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۷۰۰۲۹   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۸

یواشکی روزنامه ها

احمدی نژاد دروغ می‌گفت

۶

شما هر روز چقدر بابت خرید روزنامه پول می پردازید؟ چند تا روزنامه را می توانید بخرید؟ چند تا از آن روزنامه ها را فرصت می کنید، بخوانید؟ بیشتر مشتری کدام روزنامه هستید؟ اگر از شما بپرسند آیا دلتان می خواهد بدانید روزنامه های دیگر چه نوشته اند احتمالا سرتکان می دهید و می گویید «کاشکی ممکن بود ...» ما از آرزوهای شما خبر داریم و به همین علت می خواهیم به جای تان، هر روز همه روزنامه ها را بررسی کنیم و جالب ترین خبرهای شان را برای تان دستچین کنیم و به نقل از آن روزنامه ها در ستون « یواشکی روزنامه ها» بنویسیم.

احمدی نژاد دروغ می‌گفت

مجوز روحانی برای فروش تعدادی از ساختمان های دولتی

روزنامه خراسان نوشت:بر اساس مصوبه وزیران عضو کمیسیون لوایح که به استناد ماده 115 قانون محاسبات عمومی کشور تصویب و توسط حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور مورد تایید قرار گرفته، مقرر شده تعدادی از ساختمان های دولتی در استان های مختلف کشور به فروش رسیده و درآمد حاصل از آن برای حمایت از توسعه سرمایه گذاری و تشکیل صندوق های حمایت از کشاورزی توسط وزارت جهاد کشاورزی هزینه شود.

کمک 25 میلیاردی دولت به وزارت کشور

خراسان آورده: بر اساس ابلاغیه چندی پیش معاون اول رییس جمهور به رحمانی فضلی وزیر کشور، مقرر شده با توجه به تأیید پیشنهاد مسئولان اجرایی توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و به استناد ماده ۵۵ قانون محاسبات عمومی کشور، مبلغ 25 میلیارد ریال از محل اعتبارات جزء ۱ ردیف ۵۱۰۰۰۰ قانون بودجه، تحت عنوان کمک در اختیار وزارت کشور قرار بگیرد.

احمدی نژاد دروغ می‌گفت

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت احمدی نژاد به نامه نیوز گفت: احمدی نژاد دروغ می‌گفت. مثلاً بامن ظهر جلسه داشت و صحبت می‌کرد و شب در جای دیگری می‌گفت از صبح در اصفهان بودم. بعد طوری حرف می‌زد و توضیح می‌داد که حتی من هم قانع می‌شدم و با خود می‌گفتم که نکند حتماً روز گذشته پیش ایشان بودم. وی افزود: من قبل از مناظره معروف مهندس موسوی و احمدی نژاد برای دوستان نوشتم که دو موضوع را در مناظره‌ها توجه داشته باشید. یک آقای احمدی نژاد دروغ می‌گوید و دو اینکه حریم نگه نمی‌دارد. در آن صحنه که احمدی نژاد عکس خانم رهنورد را دردست گرفت، آقای موسوی باید از صندلی بلند می‌شد و می‌گفت: مگر تو رئیس‌جمهور نبودی، مگر این 4 سال این اطلاعات را نداشتی؟ چرا تا الآن چیزی نگفتی؟ تو خیانت کردی. با احمدی نژاد باید اینگونه برخورد می‌شد. موسوی ماخوذ به حیا بود. با ادبیات خودش باید با او صحبت می‌کرد.

همایش دلواپسیم

جمهوری اسلامی آورده: دیروز، سران جبهه پایداری در همایش تحت عنوان «دلواپسیم» شرکت و انتقادهای خود به توافق هسته‌ای ژنو را مطرح کردند. هر چند تشکیل این قبیل تجمعات با توصیه‌های رهبری مبنی بر ضرورت حمایت از دولت سازگار نیست،‌ ولی پیگیر مطالب مطرح شده در این گردهمائی نشان داد «دلواپس‌ها» چیزی برای گفتن ندارند.

روزنامه نگاران همچنان تلفات می دهند

روزنامه جمهوری اسلامی آورده: دبیر کل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی آزادی مطبوعات (13 اردیبهشت ماه) اعلام نمود از 1388 تاکنون بیش از هزار روزنامه‌نگار به قتل رسیده‌اند یعنی هر هفته یک نفر. وی افزود: تنها در سال گذشته میلادی 70 روزنامه‌نگار در حین خدمت کشته شدند که بسیاری از آنان به دلیل مبادله آتش طرف‌های درگیر در مخاصمات مسلحانه جان خود را از دست دادند. در عین حال امسال 14 نفر نیز سرنوشتی مشابه داشتند. بان کی مون می‌گوید در سال گذشته 211 روزنامه‌نگار در زندان و از سال 2008 تاکنون 456 روزنامه نگار در تبعید اجباری به سر می‌برند.

شرط پلیس برای پخش جام جهانی

روزنامه قدس به نقل از سایت فرارو نوشت: سردار اسماعیل احمدی مقدم درباره نظر نیروی انتظامی در مورد پخش بازی‌های فوتبال جام جهانی در سینماها گفت: مسأله ما این است که ضوابط اخلاقی در این اماکن رعایت شود.

گاف عجیب عبدا...

قدس به نقل از العالم نوشت: عبدا... بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی، در مراسم گشایش یک ورزشگاه در شهر جده، مردم کشور خود را «ملت برادر سعودی» خواند که این اشتباه لفظی پادشاه، در یک نوار ویدیویی 4 ثانیه ای، بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و واکنش‌های مختلف و متفاوت زیادی را در بین کاربران سعودی به همراه داشت.

نابودی 19میلیون بلوط در ایلام

قدس به نقل از سایت فرارونوشت: «مهدی مومنی»،دبیر همایش کشوری «هاوار بلوط» گفت: 19 میلیون اصله درخت بلوط در سطح جنگل‌های استان ایلام نابود شده است. وی با بیان اینکه 15 درصد از جنگل‌های این منطقه خشک شده و بقیه آن نیز به سرعت در حال خشک شدن است گفت: 40 درصد از آب‌های شیرین کشور از طریق درختان جنگل‌های زاگرس تأمین می‌شود.

ادعای مضحک «العرب»

قدس آنلاین نوشت: روزنامه العرب در خبری تخیل گونه مدعی توافق تهران- دوحه برای انتقال مقر اخوان‌المسلمین به ایران شد.

این روزنامه‌ چاپ لندن با اشاره به نزدیک شدن روابط تهران- دوحه که از آن به نفع اخوان المسلمین یاد کرده است، نوشت: توافقی میان تهران- دوحه بر سر استقبال از تعدادی از سران و اعضای گروه اخوان المسلمین و سازمان بین‌المللی‌ آن و همچنین میزبانی از تعدادی از دفاتر آنها در تهران با موافقت آمریکایی‌ها انجام شد تا ایران از آنها به عنوان برگه فشاری علیه مصر و کشورهای حوزه خلیج فارس استفاده کند.

کسب تکلیف آمریکا از صهیونیست‌ها در آستانه مذاکرات وین

روزنامه کیهان نوشت:در آستانه دور دیگری از مذاکرات هسته‌ای 5+1 با ایران مقامات ارشد آمریکایی برای رایزنی با مقامات صهیونیستی به بیت‌المقدس سفر می‌کنند.روزنامه هاآرتص خبر داد سوزان رایس مشاور امنیت ملی و وندی شرمن رئیس هیئت آمریکایی در مذاکرات با ایران، روز پنجشنبه به اسرائیل می‌روند.به نوشته هاآرتص، «رایس و شرمن در صدر هیئت آمریکایی می‌خواهند به مدت دو روز در رایزنی با مقامات اسرائیل از آخرین مواضع این کشور در خصوص برنامه اتمی ایران آگاه شوند. رایس در کنار دیدار با یوسی کهن «مشاور جدید امنیت ملی اسرائیل، دیدار جداگانه‌ای نیز با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، خواهد داشت.»یک هفته پس از سفر رایس و شرمن به فلسطین اشغالی دور چهارم مذاکرات ایران و 5+1 در وین برگزار می‌شود، برای این دور، نشست‌هایی چهار روزه برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش رادیو فردا، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان، در دیدار با باراک اوباما در کاخ سفید بر اهمیت مذاکرات اتمی با ایران تاکید کرد و گفت در صورت ناکامی، تحریم‌ها تشدید خواهد شد.توافق ژنو سوم آذر 92 حاصل شد اما اجرای آن تا 30 دی 92 به تاخیر افتاد.موضوعاتی مانند راکتور آب سنگین اراک و تاسیسات فردو، ذخایر اورانیوم 5 درصد ایران، تعداد سانتریفیوژها، بازرسی از پارچین، مطالعات ادعایی و زمان بسته شدن پرونده و لغو تحریم‌ها از جمله موضوعات مورد اختلاف طرفین است.بنا بر گزارش‌های متواتر، گنجاندن موضوع توقف غنی‌سازی در فردو و رقیق‌سازی یا اکسید کردن ذخایر اورانیوم 20 درصد ایران با اصرار صهیونیست‌ها و هماهنگی آمریکا و فرانسه و انگلیس در توافق موقت گنجانده شد.

مرعشی: مردم به خواهش و تمنای دولت اعتنا نکردند

روزنامه کیهان آورده:رئیس دفتر سیاسی کارگزاران درباره عدم انصراف مردم از یارانه‌ها گفت: این یک تجربه شد که ما نمی‌توانیم از مردم بخواهیم چیزی دریافت نکنند.حسین مرعشی در مصاحبه با روزنامه آرمان همچنین نوشت: این تجربه‌ای شد که کشورداری و مدیریت، با تمنا، خواهش و توصیه نمایندگان، دولتمردان، ورزشکاران و هنرمندان صورت نمی‌گیرد و کشور را نمی‌توان اینگونه اداره کرد. قانون باید جدی‌تر و محکم‌تر تدوین شود.

وی با بیان اینکه روحانی نباید هدفمندی را ادامه می‌داد چون کار اشتباهی بود، افزود: آقای روحانی باید به مجلس گزارش می‌داد تا هدفمندی را متوقف کند. دولت باید با شهامت گزارشی به ملت می‌داد و دلیلی نداشت این راه را ادامه دهد.

اظهارات مرعشی در حالی است که دولت سازندگی در اجرای سیاست‌های تعدیل اقتصادی، اقدام به افزایش بی‌رویه قیمت‌ها بدون پرداخت یارانه جبرانی کرد و مثلا قیمت دلار را از 7 تومان به یک هزار تومان رساند و تورم تا 49 درصد پیش رفت و باعث اعتراض‌های عمومی جدی و توقف برخی از همان سیاست‌ها شد. تاکید مرعشی بر قاطعیت ظاهرا تاکید بر احیای همان سیاست‌های شکست‌خورده است.در همین حال صادق زیباکلام در مصاحبه با تابناک گفته است: روحانی باید صورت مسئله نارضایتی مردم در عدم انصراف از یارانه‌ها را بپذیرد.

راست و دروغ «من روحانی هستم» به خاطرات هاشمی بر‌می‌گردد

کیهان نوشت:یک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب می‌گوید تصویری که فیلم «من روحانی هستم» به دست می‌دهد در مجموع با واقعیت زیست سیاسی روحانی همخوانی دارد. ابوالحسن مختاباد در وبلاگ خود نوشت: برخلاف بسیاری از دوستان که فیلم «من روحانی هستم» را منفی تلقی کردند، نگارنده از دیدن این فیلم چنین حسی نگرفت. بخشی از ماجرا به این باز می‌گردد که تقریبا عمده مطالب فیلم بر مستندات تاریخ استوار بود، اگر در بخش‌هایی خطاهایی به چشم می‌آمد - از جمله در ماجرای ایران کنترا - اما در مجموع تصویری که از آقای روحانی ارائه شد با واقعیات زیست سیاسی او همخوانی داشته است. درباره ماجرای ایران - کنترا هر کسی که خاطرات آقای هاشمی را بخواند برداشتی همانند محقق برنامه را به ذهن می‌آورد. اگر چه محقق نکته‌بین! باید منابع دیگری را هم می‌دید، و حداقل یک مورخی که سرش به تنش می‌ارزید و نام و عنوان و اعتباری دارد، می‌بایست در زمره کارشناسان این کار می‌بود تا از برخی لغزش‌ها جلوگیری کند. از جمله همکار نشریات زنجیره‌ای معتقد است: اما حتی اگر آقای روحانی در این ماجرا حضور هم داشته باشد، باز چیزی از ارزش‌های او کم نخواهد کرد، چرا که دقیقا برای مصلحت و حفظ منافع ملی دست به چنین ریسکی در آن فضای سیاسی زد.

سایت تاریخ ایرانی در مطلبی، برداشتی از خاطرات آقای هاشمی کرده است که نشان می‌دهد آقای روحانی در جریان مذاکرات بود، اما پای میز مذاکرات نرفت. به گمانم اینجاست که نقش دفتر ریاست محترم جمهور و یا معاونت ارتباطات آن برجسته می‌شود که دقیقا از آقای روحانی بپرسند و توضیح دهند که ایشان در آن دیدار حضور داشتند یا نه تا صدق و کذب ماجرا دقیقا مشخص شود.مختاباد نوشت، نکات مثبت فیلم کم نیست که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: آقای روحانی فن بیان قوی داشت، منبری کارکشته بود، محاجه او در سربازی با مقام مافوقش از شجاعت و ایستادگی و جسارت او خبر می‌دهد، انتخاب آقای روحانی از طرف مرحوم مطهری برای سخنرانی روز هشت آبان 1356 در مسجد ارگ از اعتماد قشر روشنفکر و پیشروی روحانیت (و نه بخش ارتجاعی) به آقای روحانی حکایت دارد. ... برخی اطلاعات هم بر اساس مستندات و نوشته‌های خود آقای روحانی است مثل تبدیل اسم فریدون به روحانی که بعد از انقلاب اتفاق افتاد.

در همین حال مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه زنجیره‌ای شرق در گفت‌وگویی رادیویی، «صحت کامل» خاطرات هاشمی رفسنجانی در خصوص حضور دکتر روحانی در ماجرای مک فارلین را رد کرد و افزود: آقای هاشمی بخش‌های مهم‌تری از مسائل را نگفته است و گفتن نصف حقیقت با دروغ فرقی ندارد.مهدی رحمانیان در برنامه «گفت‌وگوی روز» رادیو گفت‌وگو و در پاسخ به این سوال که «صحت خاطرات آقای هاشمی در کتاب اوج دفاع پیرامون حضور آقای دکتر روحانی در ماجرای مک فارلین را تائید می‌‌کنید یا خیر؟» گفت: «آقای هاشمی برخی از مسائل را گفته است، اما بخش‌های مهم‌تری از مسائل را نگفته است. گفتن نصف حقیقت با دروغ فرقی ندارد.»وی در ادامه در پاسخ به این سوال که «تقصیر تهیه‌کنندگان این مستند چیست که با رجوع به خاطرات یک سیاستمدار معتبر فیلم ساخته‌اند؟» سکوت کرد.از سوی دیگر «ندای انقلاب» در خبری نوشت: هاشمی رفسنجانی اخیرا در ملاقات با برخی مقامات دولتی از حمله روزنامه‌های اصلاح‌طلب به مستند یاد شده انتقاد کرد و گفته که با حمله به این فیلم، خاطرات من نیز بی‌اعتبار می‌شود.در بخش‌هایی از مستند من روحانی هستم، به خاطرات هاشمی مربوط به سال 65 و ماجرای مک‌ فارلین استناد شده است.

کمک صدها میلیون دلاری کویت به تروریست‌ها در سوریه

کیهان نوشت:کویت به عنوان یکی از متحدان آمریکا در حاشیه خلیج فارس به جنگ‌زدگان سوریه حتی از آمریکا هم تجاوز کرده و اصلی‌ترین منبع تأمین مالی گروه‌های تروریستی مرتبط با «القاعده» در جنگ سوریه است.روزنامه واشنگتن پست به نقل از وزارت خزانه‌داری آمریکا نوشت: حجم کمک‌های مالی اشخاص حقیقی و برخی سازمان‌های کویت به گروه‌های تروریست فعال در سوریه همچون «جبهه النصره» از صدها میلیون دلار هم تجاوز کرده است.به گزارش واشنگتن پست، تصویر کویت در جهان خارج، عموماً به سال 1991 برمی‌گردد که صدها هزار سرباز آمریکایی برای آزاد کردن این امیر نشین از اشغال 7 ماهه آن توسط «صدام حسین»، در آن پیاده شدند.

تهاجم نظامی آمریکا به عراق در سال 2003 هم از کویت شروع شد.کویت سکوی عملیاتی دولت «بوش» برای جنگ عراق بود که سرانجام به عقب‌نشینی آمریکا از این کشور ختم شد.با این وجود ظاهراً کویتی‌ها هنوز از کمک‌های مالی به رژیم جنایتکار صدام و سپس اشغال کویت توسط همان جنایتکاران درس عبرت کافی نگرفته‌اند که از جنایتکاران مشابه حمایت می‌کنند.

تشدید اقدامات خصمانه در سایه تنش‌زدایی یکطرفه

همزمان با اظهارات مقامات ایرانی مبنی بر تنش‌زدایی با آمریکا، مواضع خصمانه دولت آمریکا علیه کشورمان رو به افزایش است.یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت که باراک اوباما در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته‌ای با ایران و عدم دستیابی به توافق جامع نهایی گزینه‌های زیادی را بررسی خواهد کرد.جیک سولیوان، معاون دستیار باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا در گردهمایی سالانه بنیاد دفاع از دموکراسی مدعی شد: در صورتی که ایران با حسن‌نیت مذاکره نکند و مذاکرات شکست بخورد، ما آماده‌ایم که با کنگره برای اعمال تحریم‌های بیشتر همکاری کنیم.

وی همچنین یادآور شد که تحریم‌ها تنها ابزار موجود نیستند و اگر این گفت‌وگوها شکست بخورد ما آماده‌ایم تا گزینه‌های زیادی را بررسی کنیم.

در همین حال وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود تاکید کرد، ایران حامی مهم تروریسم دولتی در جهان است.وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز چهارشنبه گذشته چند شرکت را به بهانه همکاری با ایران مورد تحریم قرار داد. ماری هارف سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری چهارشنبه شب بار دیگر گفت؛ واشنگتن با کسانی که تحریم‌های ایران را نقض کنند، برخورد می‌کند.

تولد فراکسیون وکیل‌الدوله‌ها از پیله فراکسیون منتقد دولت

کیهان نوشت:یک نماینده حامی دولت که گفته بود حتی با حضور 10 نفر فراکسیون اعتدال در مجلس راه‌اندازی می‌شود، اکنون معتقد است نمایندگان پیگیر این موضوع در همین قدم اول و بر سر نام فراکسیون به مشکل برخورده‌اند.عابد فتاحی از اعضای فراکسیون 8 نفره اصلاح‌طلبان در مجلس به ایلنا گفت: علاوه بر علی مطهری، نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس همچون مسعود پزشکیان، غلامرضا تاجگردون و علیرضا محجوب نیز از فعالین این فراکسیون هستند.

وی در خصوص آخرین اقدامات هیئت موسسان سومین فراکسیون سیاسی مجلس گفت: هفته گذشته مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیشان تعطیل بود و به همین خاطر جلسه‌ای برای قطعی کردن تشکیل فراکسیون نداشته‌ایم، اما از هفته آینده جلسات هیئت موسسین از سرگیری می‌شود و ضمن توزیع فرم‌ها برای اعضا، هیئت رئیسه فراکسیون نیز مشخص می‌شود.نماینده مردم ارومیه‌ در پاسخ به این سوال که نام فراکسیون در نهایت چیست؟ گفت: بر روی نام فراکسیون همچنان بحث وجود دارد، زیرا در ابتدا نام اعتدال مطرح بود و شبهه‌ای به وجود آمد که این فراکسیون حامی دولت است و بدون قید و شرط از اقدامات و سیاست‌های دولت پشتیبانی می‌کند.وی ادامه داد: اصلا چنین مسئله‌ای وجود ندارد و نمایندگانی که جزو هیئت موسس این فراکسیون هستند، بیشتر از اصلاح‌طلبان، مستقلین و معتدلین مجلس هستند و چنین افتراهایی به این نمایندگان به هیچ‌وجه وارد نیست.

وی ادامه داد: پس از آنکه از نام اعتدال صرف‌نظر شد پیشنهاد نامگذاری با عنوان صدای ملت مطرح گشت که به خاطر اینکه پیش از آن تلاش‌هایی برای نامگذاری فراکسیونی دیگر با این نام مطرح شده بود، این نام نیز منتفی شد. اراده ملت گزینه جدید است، اما این نام نیز قطعی نشده است.گفتنی است انصراف از عنوان «اعتدال» به خاطر لو رفتن وکیل‌الدولگی نمایندگان عضو فراکسیون صورت گرفته، همچنان که نام فراکسیون صدای ملت تداعی کننده همین نام در مجلس می‌باشد؛ به این معنا که علی مطهری فراکسیون یاد شده را در زمان دولت قبلی و با نام «صدای ملت، منتقد دولت» راه‌اندازی کرد و اکنون با عنایت به دولتی شدن برخی اعضا، عنوان منتقد دولت به طنز شبیه می‌شود، ضمن اینکه اعضا نیز چنین انگیزه‌‌ای ندارند.

در همین حال ابراهیم ‌نکو از موسسان فراکسیون دولتی در مصاحبه با دانا گفته است: آقای لاریجانی معتقدند با تشکیل فراکسیون اعتدال، فراکسیون رهروان که یکی دیگر از فراکسیون‌های موجود در مجلس است اکثریت اعضای خود و توانمندی خود را از دست می‌دهد.

وی گفت: مخالفت آقای لاریجانی یک نظر شخصی است؛ در مجلس یک فرد نمی‌تواند به تنهایی تصمیم بگیرد و در نهایت هر نماینده‌ای در هر رده‌ای که باشد، فقط می‌تواند توصیه یا پیشنهاد کند.وی افزود: البته فراکسیون اعتدال پس از شکل‌گیری، روی ریاست مجدد لاریجانی در مجلس بحثی ندارد و دنبال تغییر در هیئت رئیسه نیست.احمد شوهانی نماینده ایلام نیز که از نمایندگان عضو حلقه حامیان دولت است در مصاحبه با فرارو گفته است: نمایندگان بنا به برخی دلایل از جمله دلخوری از فراکسیون اکثریت مجلس و یا همان فراکسیون رهروان ولایت که ناشی از عدم توجه به برخی انتقادات نمایندگان در طول این سال‌ها بوده است، تصمیم به تشکیل این فراکسیون گرفته‌اند.

وی کارت زرد به برخی وزرا را مورد انتقاد قرار داد.وی با بیان اینکه یکی از نگرانی‌های فراکسیون رهروان ولایت قد علم کردن رقیبی تازه برای انتخابات هیئت رئیسه بوده است گفت: دوستان گمان می‌کردند که اگر فراکسیون اعتدال تشکیل شود، این فراکسیون برای انتخاب هیئت رئیسه به خصوص رئیس مجلس ممکن است نامزد و یا نامزدهایی معرفی کند و تعیین ترکیب هیئت رئیسه مجلس توسط این فراکسیون را تا حدودی دچار مشکل کند.با این حال ما در جلسات خود با اعضای ارشد فراکسیون رهروان ولایت اعلام کردیم که اصلا نباید نگرانی از این بابت داشته باشند چرا که این فراکسیون از نامزدهای فراکسیون رهروان حمایت خواهد کرد. برخی اعضای حلقه پیشین فراکسیون مذکور، ظرفیت اعضا را بین 10 تا 40 نفر عنوان کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
وطن پرست
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
رسم بعضی از ما ایرانیها همینه نمك خوردن و نمكدان شكستن ، صحبتهای آقای كاظمی جای تعجب نداره !! اونهم حالا!! باید كنكاش كنیم ببینیم چی شده و چشم به چه چیزی دارند و از چی دور موندن ؟
۰
۰
نارویی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
همه مردم تقریبا بالای هفتاد درصد می دونن احمدی نژاد بارها در كلیپ یا رسانه ملی حرمت شكنی كرده
۰
۰
علی ش
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
كاش همه مثل احمدی نژاد بودیم!!!!!!!!!
۰
۰
وطن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
من با بعضی از برنامه های آقای احمدی نژاد مخالف بودم. اما فرد مقتدری بودند.این جناب وزیراسبق از بیان این اظهارات چه هدفی دارند؟ حالا شدید وكیل مدافع اقای موسوی؟ تو خودت زمان وزارتت به مردم دروغ نگفتی؟
۰
۰
حقیقت
United Kingdom
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
عملكرد هشت سالش برای همه مثل روز روشن است
۰
۰
رضا میمه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۵
محمود خدماتش به تصدیق رهبر در یكصد ساله اخیر بینظیر بوده پس دوبار خواهد امد چون در دل مستضعفین جای دارد ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تقویت نظارت برای کمک به دولت

تقویت نظارت برای کمک به دولت

در ایام انتخابات تعداد زیادی از نمایندگان از آقای رئیسی حمایت کردند اما این حمایت‌ها به معنای آن نیست که در زمان روی‌کارآمدن دولت سیزدهم، مجلس از وظایف نظارتی خود مبنی بر ارزیابی دقیق وزیران پیشنهادی عقب‌نشینی کند. هدف نمایندگان این است که وزیران قوی و افرادی برای کابینه انتخاب شوند که در پی حل مشکلات مردم باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر