jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۹۹۱۳ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۶

قوی‌ترین مرد معلول جهان و قهرمان فوق‌سنگین وزنه‌برداری جهان و پارالمپیک گفت: در بازی‌های آسیایی اینچئون کره، وزنه بالای 300 کیلوگرم را بلند می‌کنم.

به گزارش ایرنا ، سیامند رحمان افزود: قرار بود این وزنه را در مسابقات اخیر وزنه‌برداری قهرمانی 2014 جهان در کشور امارات بالای سر ببرم که با صلاحدید مربیان صرف‌نظر کردم تا این رکورد را در بازی‌های آسیایی جابه‌جا کنم.

وی یادآور شد: به مردم ایران قول می‌دهم همچون مسابقات جهانی در بازی‌های آسیایی کره هم، پرچم خوشرنگ کشورم را بار دیگر در عرصه‌های بین‌المللی به اهتزاز در ‌آورم.

رحمان با قدردانی از زحمات مربیانش گفت: بزودی تمریناتم را برای حضوری شایسته در مسابقات پیش‌رو از سر می‌گیرم.وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که رشته وزنه‌برداری در آذربایجان غربی طرفداران بی‌شماری دارد، اضافه کرد: در شهرستان‌ها استعدادهای خوبی در رشته‌های مختلف ورزشی وجود دارد که مسئولان باید با فراهم ساختن امکانات اولیه، زمینه شکوفایی بیشتر آنها را مهیا سازند.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر