jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۶۹۷۲۷ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۱

حبیب کاشانی، یکی از اعضای شورای شهر تهران است که سابقه سه دوره حضور در شورای اسلامی شهر تهران را دارد.

او با اشاره به این که رادیو همراه تمام نشدنی ماست، تصریح می‌کند: رادیو جزئی لاینفک از زندگی است که با برنامه‌های متنوع در شبکه‌های مختلف از جمله رادیو ورزش، فرهنگ، تهران یا آوا مخاطبان خاص خود را جلب کرده و روز به روز با استقبال بیشتری روبه‌رو می‌شود.

وی با بیان این که بیشتر برنامه‌های رادیو ورزش و اخبار شبکه‌های رادیویی را پیگیری می‌کند، خاطر نشان می‌کند: مخاطبان با توجه به مهم‌ترین کارکرد رادیو که اطلاع‌رسانی است و با توجه به علاقه و ذائقه خود، شبکه مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند.

از آنجا که من به حوزه ورزشی علاقه‌مندم، رادیوی مورد علاقه من هم رادیو ورزش است و همیشه پیگیر اخبارش هستم.

کاشانی این که برگزاری چنین جشنواره‌هایی را مفید ارزیابی می‌کند، می‌افزاید: در برگزاری جشنواره‌ها، بویژه جشنواره‌ای که بر پایه ارتقای کیفیت، افزایش سطح برنامه‌سازی و رقابت سالم برگزار می‌شود، فی‌نفسه ارزشمند و قابل قدردانی است؛ چرا که مخاطبان آن مردم و به صورت فراگیر و همگانی شنونده برنامه‌ها هستند.

از طرفی دیگر برنامه‌سازان مطلع می‌شوند کارها و برنامه‌های آنها در چه سطحی قرار دارد و دستگاه‌های نظارتی و مردم، چه دیدگاه و نظری نسبت به برنامه‌شان دارند تا برنامه‌های خود را مطابق آن تولید کنند تا موجب رضایت بیشتر مردم شود.

این عضو شورای شهر چهارم معتقد است، رادیو در خیلی از بخش‌ها سنگ تمام گذاشته و بر حسب ذائقه‌ مخاطبان خود، برنامه‌های متنوع و متعددی را تولید و پخش کرده است.

وی در ادامه می‌افزاید: اگر برنامه‌ها را در حوزه ادبیات داستانی افزایش دهند، همچون پخش قصه‌های حمید عاملی در سال‌های گذشته یا داستان‌هایی که روایت جنگ و خاطرات رزمندگان و آزاده‌هاست، به‌نظرم برای قدیمی‌ها و البته جوانان مثمرثمر است و می‌تواند مخاطبان خاص خودش را داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر