jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۵۹۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۰

مهدی رحمتی سنگربان با تجربه استقلال در بازی با الریان قطر جای خود را به دروازه بان جوان تیمش داد تا خود از کنار زمین نظاره گر بازی هم تیمی هایش باشد.

ذوق زدگی مهدی رحمتی+ عکس

به گزارش جام حم ورزشی ، با اینکه بسیاری معتقدند که جای مهدی رحمتی در ترکیب تیم ملی خالیست و او می تواند در جام جهانی برزیل سنگربانی مطمئن برای تیم ملی باشد ، اما کارلوس کیروش همچنان نسبت به درخواست‌های متعدد برای دعوت از این دروازه بان روی خوش نشان نمی دهد .

سید مهدی که در این فصل فشار زیادی را متوجه خود دید در آخرین بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا این فرصت را یافت تا از کنار زمین از زاویه ای دیگر به مسابقه تیمش بنشیند . برای همین نیز طی این سالها کمتر پیش آمده بود که رحمتی گلزن تیمش را چنین در آغوش گرفته و او را سر دست بلند کند . در عکس محمد قاضی را پس از گل به همراه رحمتی و سایر استقلالی ها می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها