jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۵۹۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۰

مهدی رحمتی سنگربان با تجربه استقلال در بازی با الریان قطر جای خود را به دروازه بان جوان تیمش داد تا خود از کنار زمین نظاره گر بازی هم تیمی هایش باشد.

ذوق زدگی مهدی رحمتی+ عکس

به گزارش جام حم ورزشی ، با اینکه بسیاری معتقدند که جای مهدی رحمتی در ترکیب تیم ملی خالیست و او می تواند در جام جهانی برزیل سنگربانی مطمئن برای تیم ملی باشد ، اما کارلوس کیروش همچنان نسبت به درخواست‌های متعدد برای دعوت از این دروازه بان روی خوش نشان نمی دهد .

سید مهدی که در این فصل فشار زیادی را متوجه خود دید در آخرین بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا این فرصت را یافت تا از کنار زمین از زاویه ای دیگر به مسابقه تیمش بنشیند . برای همین نیز طی این سالها کمتر پیش آمده بود که رحمتی گلزن تیمش را چنین در آغوش گرفته و او را سر دست بلند کند . در عکس محمد قاضی را پس از گل به همراه رحمتی و سایر استقلالی ها می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر