jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۶۶۶۲۲۸ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۴

از میان نظرات شما

قاتل را مجازات کنید

هفته گذشته گفت‌وگو با مردی به نام رامین را خواندید که متهم است همسر موقت خود و دختر او را به قتل رسانده است. از شما پرسیده بودیم درباره این پرونده چه فکر می‌کنید؟رامین تا قبل از قتل چه خطاهایی مرتکب شده بود و چگونه می‌توانست از این قتل جلوگیری کند؟

خواننده‌ای با شماره 9542...0919 نوشته است:رامین به جای قدردانی باعث مرگ این مادر و فرزند شد. امیدوارم هر چه زودتراعدام شود تا فرد دیگری را بدبخت نکند .

مخاطبی با شماره 8207 ... 0918 نیز نظر داده است: رامین باید اعدام شود و بهترین راه‌حل قبل از قتل این بود که باید همسرش را طلاق می‌داد.

یکی دیگر از مخاطبان به نام علی از بروجرد در پیامک ارسالی‌اش نوشته است: رامین یک بیمار روانی و فردی هوسران است.اگرشخصی کسی را دوست داشته وبه او علاقه‌مند باشد همه کاری برای رضایت وآرامش خاطرش انجام ‌می‌دهد، نه که دست به چنین جنایات تاسف باری بزند. به‌نظر من او مستحق مرگ است، چون نه تنها هیچ خاصیتی برای جامعه و اطرافیانش ندارد بلکه مضر و خطرآفرین است و باید تاوان اعمال خصمانه‌اش را پس بدهد.

خواننده دیگری با شماره 6887 ... 0938 نظر داده است: نباید پسرها به‌خاطرخوشگلی یا هوس کسی را انتخاب کنند. عواقب این انتخاب‌ها صددرصد خیانت یا نداشتن تفاهم است. به نظر من رامین نباید اعدام شود، حبس ابد برایش کافی است.

مخاطب دیگری با شماره 4268 ... 0936 نوشته است: اشتباه بزرگ رامین بیکاری او بود. مردی که سربار زنش باشد، احساس حقارت می‌کند و همین مساله باعث قتل شد. زندگی صیغه‌ای گیتا موقت و به خودش مربوط بود و براحتی می​توانست این رابطه صیغه​ای را فسخ کند. رامین مقصر و مستحق اعدام است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر