jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۳۸۹   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۵

این برای نخستین بار نیست که مایلی کهن در مصاحبه هایش کلمات و حرف های توهین آمیزی به زبان می آورد. او در آخرین مصاحبه اش ناخواسته به روستاییان توهین کرده است.

توهین تازه مایلی کهن

سایت جام جم ورزشی - مایلی کهن همانی است که در حمایت از ماموران شهرداری لباس مختص آنها را می پوشد و به ورزشگاه می رود تا با حمایت از این قشر حسابی نام خود را بر سر زبان ها بیندازد اما امروز بدون اینکه حتی خودش بفهمد در یکی از همان مصاحبه های توهین آمیزش به 4500 روستایی توهین می کند. او در مصاحبه اخیرش بدون اینکه نامی از مهرداد کفشگری ببرد اشاره مستقیمی به نام خانوادگی او داشت و با نام بردن وی به نام کفشدوزک به وی توهین بزرگی کرد.

مایلی کهن به این دلیل نام کفشگری را در مصاحبه خود مورد تمسخر قرار داد که این بازیکن چندی پیش مصاحبه ای درباره ماندن یا نماندن در پرسپولیس کرده بود که البته بعدا تکذیب شد. کفشگری درباره توهین مایلی کهن گفت:" آقای مایلی کهن بزرگ است و قابل احترام اما واقعا نمی دانم باید چه بگویم. به خدا از روز اول گفتم که از من انتقاد فنی کنید. هر چقدر که دوست دارید . گفتم این انتقادها را با جان و دل می خرم و روی سرم می گذارم اما نمی دانستم قرار است به فامیلی من هم اینگونه توهین شود. من در روستایی زندگی می کنم که 5000 نفر جمعیت دارد. نام این روستا، کفشگرکلا است و من افتخار می کنم که بچه این روستا هستم. باور کنید فامیلی حدود 4500 نفر از اهالی روستای ما کفشگری است. فامیلی من از اسم روستایم می آید اما آیا حق من و اهالی روستایم این توهین از سوی مایلی کهن است؟"

البته این نخستین بار نیست که مایلی کهن نام خانوادگی افراد را مورد تمسخر قرار می دهد. او پیش از این نام خانوادگی چهره های سرشناسی چون علی دایی و امیر قلعه نویی را مسخره کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
معلومه خودش مال كدام جهنم دره ای است!
۰
۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
بابا قبلا گفته بودم كه این مایلی كهن قاطی داره . سر به سرش نگذارید . یه هو دیدی بد جوری آبروریزی كرد .
۰
۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
حمید آبی عزیز ناراحت نباش ایشان مایل است مستقیم نیست چون نهد معمار دیواركج ................تا ثریا مایل است گله ما از جام جم است كه مردم را با این حرفهای مایلی مشغول میكنه والسلام ؟
۰
۰
6 پرسپولیسی 6
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
آقای مایلی كهن مگه كفشگری چیكرده؟؟
۰
۰
6 پرسپولیسی 6
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۱
از سایتتون خیلی تشكر می كنم كه این خبر رو گذاشت كه مردم مایلی كهن رو بیشتر بشناسن
۰
۰
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
وقت گرامیتون رو صرف حرف های این متوهم نكنید.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر