jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۹۱۶   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۰:۱۱

دورتموند در نیمه اول دو گل به کهکشانی ها زد

دلهره رئال مادرید

تیم فوتبال رئال مادرید در نیمه اول دیدار برگشت خود با بروسیا دورتموند آلمان دو گل خورد .

دلهره رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی دورتموندی ها که دیدار رفت را در مادرید 3-0 بازنده شده اند ٰ در وست فالن آلمان شب سختی را برای کهکشانی ها رقم زده اند . آنها بعد از آنکه توسط دروزاه بان با تجربه شان ضربه پنالتی دی ماریا را مهار کردند ٰ دو گل به شاگردان کارلو آنچلوتی زدند تا حتی کریس رونالدو نیز از کنار زمین حرص و جوش زیادی بخورد . یقینا دورتموند با دو گل نیمه اول ، در نیمه دوم شرایط سخت تری را پیش روی کهکشانی ها قرار خواهد داد مگر آنکه رونالدو به زمین مسابقه برود و با تکنیک و سرعت بالای خود ، رئال را به بازی برگرداند .

در دیگر بازی امشب تیم چلسی که بازی رفت را در پاریس 3-1 به پاری سن ژرمن باخته است ٰ در نیمه اول یک گل به شاگردان لوران بلان زد تا مورینیو هم امیدوارانه به نیمه دوم بنگرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها