jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۹۱۶   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۰:۱۱

دورتموند در نیمه اول دو گل به کهکشانی ها زد

دلهره رئال مادرید

تیم فوتبال رئال مادرید در نیمه اول دیدار برگشت خود با بروسیا دورتموند آلمان دو گل خورد .

دلهره رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی دورتموندی ها که دیدار رفت را در مادرید 3-0 بازنده شده اند ٰ در وست فالن آلمان شب سختی را برای کهکشانی ها رقم زده اند . آنها بعد از آنکه توسط دروزاه بان با تجربه شان ضربه پنالتی دی ماریا را مهار کردند ٰ دو گل به شاگردان کارلو آنچلوتی زدند تا حتی کریس رونالدو نیز از کنار زمین حرص و جوش زیادی بخورد . یقینا دورتموند با دو گل نیمه اول ، در نیمه دوم شرایط سخت تری را پیش روی کهکشانی ها قرار خواهد داد مگر آنکه رونالدو به زمین مسابقه برود و با تکنیک و سرعت بالای خود ، رئال را به بازی برگرداند .

در دیگر بازی امشب تیم چلسی که بازی رفت را در پاریس 3-1 به پاری سن ژرمن باخته است ٰ در نیمه اول یک گل به شاگردان لوران بلان زد تا مورینیو هم امیدوارانه به نیمه دوم بنگرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر