jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۴۰۹   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۶

گزارش تمرین امروز استقلال

دندان درد امیر قلعه نویی

دندان درد امیر قلعه نویی

بعد از بازگشت استقلال به تهران، آبی‌پوشان از امروز بار دیگر تمرینات خود را این بار برای آخرین دیدار لیگ سیزدهم از سر گرفتند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال،بعد از بازگشت استقلال به تهران، آبی‌پوشان از امروز بار دیگر تمرینات خود را این بار برای آخرین دیدار لیگ سیزدهم از سر گرفتند.
زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی به مانند روزهای قبل، از ساعت17 میزبان استقلالی‌ها بود.

20تماشاگر با شاخه گل‌های آبی
حدود 20تماشاگر از نزدیک نظاره‌گر این تمرین استقلال بودند. آنها در بدو ورود از آبی‌پوشان بابت کسب پیروزی مقابل فولاد تشکر کردند و همچنین با اهدای شاخه گل‌های آبی به بازیکنان از آنها تشکر می‌کردند.

قلعه نویی در کنار پیشکسوتان
امیر قلعه‌نویی در طی زمان تمرین، ترجیح داد تا نظاره‌گر تمرینات شاگردانش باشد. او در کنار شاهرخ بیانی که در کنار زمین تمرین را نظاره می‌کرد، نشست و با وی به صحبت پرداخت. منصور پورحیدری، ایوب اصغرخانی و میرشاد ماجدی، دیگر حاضران در تمرین بودند.

صحبت بیانی با تیموریان
آندرانیک تیموریان و شاهرخ بیانی در گوشه‌ای از زمین تمرین با هم به صحبت پرداختند. آندو در مورد وضعیتش با بیانی حرف می‌زد.

غایبان
مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، خسرو حیدری، غلام‌نژاد، اکبرپور، کبه و نظری غایبان تمرین استقلال بودند.

برهانی با تأخیر آمد
آرش برهانی با 15دقیقه تأخیر به محل تمرین رسید. وی بلافاصله به بازیکنانی اضافه شد که در حال دویدن دور زمین بودند.

مبعلی تمرین نکرد
ایمان مبعلی در جریان تمرین دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد اما پزشکان تیم به او اعلام کردند بهتر است به تمرین ادامه ندهد.

تنیس فوتبال اصلی‌ها
نوری، جمشیدیان، قاضی، برهانی و تیموریان که جزو بازیکنان ثابت مقابل فولاد بودند در حالی که بنا به اعلام مربیان، می‌توانستند تمرین را ترک کنند ترجیح دادند در زمین بمانند و به بازی سپک تاکرا بپردازند.

دندان درد مانع از مصاحبه سرمربی شد
یک گروه فیلمبرداری از شبکه ۵ سیما برای مصاحبه با امیر قلعه‌نویی در تمرین حاضر شده بودند اما سرمربی استقلال اعلام کرد به دلیل دندان درد شرایط صحبت ندارد. قلعه‌نویی همچنین بعد از گذشت یک ساعت از تمرین زودتر از سایرین رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر