jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۴۰۹   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۶

گزارش تمرین امروز استقلال

دندان درد امیر قلعه نویی

دندان درد امیر قلعه نویی

بعد از بازگشت استقلال به تهران، آبی‌پوشان از امروز بار دیگر تمرینات خود را این بار برای آخرین دیدار لیگ سیزدهم از سر گرفتند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال،بعد از بازگشت استقلال به تهران، آبی‌پوشان از امروز بار دیگر تمرینات خود را این بار برای آخرین دیدار لیگ سیزدهم از سر گرفتند.
زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی به مانند روزهای قبل، از ساعت17 میزبان استقلالی‌ها بود.

20تماشاگر با شاخه گل‌های آبی
حدود 20تماشاگر از نزدیک نظاره‌گر این تمرین استقلال بودند. آنها در بدو ورود از آبی‌پوشان بابت کسب پیروزی مقابل فولاد تشکر کردند و همچنین با اهدای شاخه گل‌های آبی به بازیکنان از آنها تشکر می‌کردند.

قلعه نویی در کنار پیشکسوتان
امیر قلعه‌نویی در طی زمان تمرین، ترجیح داد تا نظاره‌گر تمرینات شاگردانش باشد. او در کنار شاهرخ بیانی که در کنار زمین تمرین را نظاره می‌کرد، نشست و با وی به صحبت پرداخت. منصور پورحیدری، ایوب اصغرخانی و میرشاد ماجدی، دیگر حاضران در تمرین بودند.

صحبت بیانی با تیموریان
آندرانیک تیموریان و شاهرخ بیانی در گوشه‌ای از زمین تمرین با هم به صحبت پرداختند. آندو در مورد وضعیتش با بیانی حرف می‌زد.

غایبان
مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، خسرو حیدری، غلام‌نژاد، اکبرپور، کبه و نظری غایبان تمرین استقلال بودند.

برهانی با تأخیر آمد
آرش برهانی با 15دقیقه تأخیر به محل تمرین رسید. وی بلافاصله به بازیکنانی اضافه شد که در حال دویدن دور زمین بودند.

مبعلی تمرین نکرد
ایمان مبعلی در جریان تمرین دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد اما پزشکان تیم به او اعلام کردند بهتر است به تمرین ادامه ندهد.

تنیس فوتبال اصلی‌ها
نوری، جمشیدیان، قاضی، برهانی و تیموریان که جزو بازیکنان ثابت مقابل فولاد بودند در حالی که بنا به اعلام مربیان، می‌توانستند تمرین را ترک کنند ترجیح دادند در زمین بمانند و به بازی سپک تاکرا بپردازند.

دندان درد مانع از مصاحبه سرمربی شد
یک گروه فیلمبرداری از شبکه ۵ سیما برای مصاحبه با امیر قلعه‌نویی در تمرین حاضر شده بودند اما سرمربی استقلال اعلام کرد به دلیل دندان درد شرایط صحبت ندارد. قلعه‌نویی همچنین بعد از گذشت یک ساعت از تمرین زودتر از سایرین رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها