jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۹۰۳۵   ۱۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۶

حاشیه های لیگ قهرمانان اروپا

رونی: من "دایور" نیستم

در مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیداری که بین منچستر یونایتد و بایرن مونیخ برگزار شد باستین شواین اشتایگر از زمین اخراج شد. او به دلیل خطایی که بر روی رونی انجام داده بود کارت قرمز گرفت.

رونی: من "دایور" نیستم

سایت جام جم ورزشی - اما به فاصله چند روز از آن دیدار برخی رسانه های آلمانی حرکت رونی را در هنگام برخورد با اشتایگر تمارض توصیف کردند. بر اساس ادعای این رسانه ها رونی عمدا خود را بر روی زمین انداخت. اما وین رونی با تکذیب شیرجه زدن خود بر روی زمین برای فریب داور گفت: من دایور نیستم و در آن صحنه اشتایگر واقعا خطای بدی بر روی من انجام داد. فریب دادن داور اتهامات مزخرفی است که برخی از رسانه ها به من نسبت می دهند. حساب من از بازیکنانی که خود را بیهوده بر روی زمین می اندازند جداست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها