jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۱۲۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۱

منچسترسیتی از جام حذفی کنار رفت

پلگرینی: باخت عجیبی بود

منچسترسیتی با شکست مقابل ویگان از راه یابی به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس بازماند.

پلگرینی: باخت عجیبی بود

سایت جام جم ورزشی - مانوئل پلگرینی سرمربی منچسترسیتی پس از شکست دو بر یک و خانگی تیمش مقابل ویگان گفت: باخت عجیب و غیر منتظره ای بود اما ناامید نیستیم چرا که منچسترسیتی می تواند در ادامه جام های معتبرتری به دست بیاورد.

وی افزود: ما تا اینجای فصل یک جام برده‌ایم و تا پایان فصل جام‎های زیادی برای بردن مانده است. ابتدا باید بارسلونا را ببریم و سپس به صدر لیگ برتر بازگردیم. من سیتی سه بازی کمتر از چلسی انجام داده‌ است.

پلگرینی گفت: فکر می‌کنم این بدترین نیمه نخست دوران مربیگری من بود. مقابل تیمی به فشردگی ویگان فضای لازم را پیدا نکردیم. تنها یک گل زدیم و دست کم سه، چهار موقعیت گل از دست دادیم. ما پیش از بازی می‎‌دانستیم که کار دشواری داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها