jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۶۲۴   ۱۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۳

امان از ضعف داوری

ایران صفر گینه 2

با ضعف مشهود دانیل داوری ، تیم ملی فوتبال در فاصله دو دقیقه دو گل از تیم گینه خورد .

ایران صفر گینه 2

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال که در دیدار دوستانه با گینه از دانیل داوری در درون دروازه استفاده کرده است هیچ فکر نمی کرد که با روی دو شوت نه چندان غیر قابل مهار دروزاه اش باز شود .

کروش که به نظر می رسد بیش از هر چیز به بازیکنان آن ور آبی فوتبال ایران نظر دارد ، دیروز بر روی گل های مفت و آسانی که داوری در دقایق 33 و 35 از بازیکنان گینه خورد باید به خود بیاید که برای تیم ملی باید بهترین ها را انتخاب کند . به هر حال در حالی که این بازی هنوز در نیمه اول به پایان نرسیده باید دید واکنش بازیکنان ایران به دو گل تیم گینه چگونه خواهد بود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر