jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۵۰۹۸۷   ۱۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۵

کشاورز 78 ساله آمریکایی اهل «می سی سی پی»، هنگام اجرای مراسم خاکسپاریش، ناگهان زنده شد.

مرده، زنده شد

این فرد که والتر ویلیامز نام داشت، هنگامی که مردم قصد داشتند او را برای دفن به گورستان منتقل کنند، با لگد زدن به روپوش مخصوص، زنده بودن خود را اعلام کرد.

اطلاعات منتشر شده حاکیست، این پیرمرد چهارشنبه شب گذشته جان سپرد و اعضای خانواده وی با اطمینان از فوت او برای برگزاری مراسم خاکسپاری دست به کار شدند.

برادرزاده پیرمرد در این باره می گوید: عمویم درون کیسه مخصوص کفن و دفن در تابوتش خوابیده بود و ما سرگرم تدارک مراسم تشییع جنازه بودیم که ناگهان مرده در زیر کیسه مخصوص شروع به تکان خوردن کرد و به لگد زدن پرداخت تا خود را بیرون بکشد.

«دکستر هوارد» از پزشکی قانونی در این باره می گوید: بازگشت این پیرمرد به زندگی شگفت آور و ناباورانه بود و قلب وی پس از ساعت ها توقف شروع به تپیدن کرده است.

اعضای خانواده «والتر ویلیامز» او را پس از زنده شدنش به سرعت به بیمارستان منتقل کردند و پس از معاینات ضروری با پای خود به خانه برگشت.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر