jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۹۵۹۱   ۰۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۳۰

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حضور تیم پرسپولیس در اردوی مازندران و سفر به ارمنستان با هماهنگی بین باشگاه و کادر فنی انجام می‌شود و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

پروین: از دایی ممنونم


به گزارش جام جم ورزشی ،علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: کادر فنی برنامه‌ریزی‌هایی کرده تا در تعطیلات لیگ تیم در شرایط خوبی قرار داشته باشد. یک دعوتنامه‌ای از سوی باشگاه ارمنستانی دریافت شده و کادر فنی این موضوع را با آقای منتقمی قائم مقام باشگاه در میان گذاشته‌اند و همچنین برای حضور پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه سرداران شهید استان مازندران تمام هماهنگی‌ها بین باشگاه و کادر فنی وجود داشته و آقای منتقمی در این باره با آقای دایی صحبت کرده‌‌اند و ما نیز اعلام کردیم در صورتی که آقای دایی تشخیص دهند این اردوها انجام می‌شود و باید بگوییم بر اساس دعوتنامه‌ها این بازی و اردوها هزینه ای برای باشگاه ندارد و اگر کمکی هم لازم باشد ما کاملا انجام می دهیم و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

پروین در ادامه گفت: اتفاقا از کادر فنی و آقای دایی ممنون هم هستیم که پیگیری‌های لازم را انجام داده‌اند و کاملا حرفه‌ای موضوعات را با باشگاه در میان گذاشته اند و هرگز اینگونه نبوده که بین باشگاه و کادر فنی برای این بازی‌ها و اردوها هماهنگی های لازم وجود نداشته باشد.

پروین در پایان گفت: تمام تلاش ما این است آنچه کادر فنی می خواهد را فراهم کنیم. به هر حال مشکلات زیادی وجود دارد و ما تلاش می‌کنیم تا کاری که از دستمان برمی آید را انجام دهیم. بنده چند روز پیش گفتم که برای قهرمان شدن پرسپولیس همه باید همدل و متحد باشیم از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا کادر مدیریتی باشگاه، هواداران و پیشکسوتان همه باید دست به دست هم دهیم تا به تیم کمک کنیم و برای قهرمانی پرسپولیس. هرکس به طریقی می‌تواند به تیم کمک کند و ما امیدواریم که بتوانیم مشکلات تیم را حل کنیم و کادر فنی برای اردوها و بازی‌ها هرآنچه بخواهد فراهم می کنیم و این وظیفه ماست. از تلاش های کادر فنی برای این اردوها نیز تشکر می‌کنیم و باید بگوییم همه این مسائل با هماهنگی انجام شده و آقای منتقمی با آقای دایی در تماس بوده‌اند و موضوعات را با ما در میان گذاشته‌اند. باشگاه برای کسب اجازه و مجوز از شورای برون مرزی اقدام می‌کند و وقتی کادر فنی تشخیص دهد که چه اردو و چه بازی‌هایی مناسب است باشگاه موافقت خود را اعلام کرده و اگر کاری لازم باشد انجام می دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها