jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۲۸۵   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۰

حاشیه‌ بازی پرسپولیس ـ صبا

برخورد گرم صبایی ها با علی دایی

پرسپولیس و صبا از دقایقی دیگر مقابل یکدیگر به میدان می روند.

برخورد گرم صبایی ها با علی دایی

سایت جام جم ورزشی - تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صبای قم در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت 16 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهد رفت که حاشیه‌های قبل از این بازی را در زیر می‌خوانید.

*سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بان‌های تیم صبا وقتی برای گرم کردن با دروازه‌بان‌ها به داخلی زمین آمد برخورد بسیار گرمی با دروازه‌بان‌های پرسپولیس داشت و به همین دلیل هواداران پرسپولیس او را تشویق کردند.

*صبایی‌ها نیز برخورد بسیار گرمی با محمد دایی داشتند و همه آنها از او برای حضور در زمین رخصت گرفتند.

* اما اتفاق عجیب این بود که در حین جمع کردن بازیکنان افرادی با کاورهای حراست وزارت ورزش از بهزاد غلامپور و پیام صادقیان مصاحبه می‌گرفتند که این موضوع در وسط زمین در نوع خود عجیب و جالب بود.

* حدود دو هزار هوادار تا به این لحظه در ورزشگاه آزادی حضور دارند و برای تشویق تیم خود به ورزشگاه آمدند.

*سید جلال حسینی علی‌رغم سه کارته بودن همراه با 11 بازیکن پرسپولیس با لباس گرم به داخل زمین آمد و به آنها روحیه می‌داد او در بازی امروز محروم است. این بازیکن حتی هماره با پرسپولیسی‌ها به اردو هم رفته بود.

*برخورد گرم بازیکنان صبا و پرسپولیس نیز در نوع خود بسیار جالب بود.

*صحبت‌های خلعتبری با عباس‌زاده و معرفی مدافعان صبا برای او در نوع خود بسیار جالب بود.

*هواداران پرسپولیس استقبال بسیار گرمی از مهرداد پولادی مدافع قرمزپوشان داشتند که پس از چند مدت رفع دوران مصدومیت امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفت.

*باز هم قسمت جایگاه و روبروی جایگاه به دلیل فروش بلیت‌های الکترونیکی باعث شده تا هواداران کمی در این دو قسمت حضور داشته باشند.

*رضا عنایتی نیز در هنگام گرم کردن بازیکنان پرسپولیس به میان انها رفت و با تمام بازیکنان و محمد دایی روبوسی کرد. دایی نیز با دست زدنش این کار عنایتی را مورد تشویق قرار داد.

*حضور محمد نوری بر روی نیمکت نیز در بازی امروز در نوع خود بسیار عجیب بود. مسئولان صبا با این بازیکن برخورد بسیار گرمی داشتند.

*جولان موتورسواران نیز در مقابل درب غربی ورزشگاه آزادی دیده می‌شد.

*هواداران پرسپولیس همچنین قبل از بازی امروز با تشویق صادقیان علیه مجیدی شعار دادند و با تشویق دایی علیه قلعه‌نویی شعارهایی می‌دادند.

به گزارش فارس مسئولان باشگاه پرسپولیس به منظور رفاه حال نیلسون دروازه‌بان برزیلی خود برای او ماشینی را به صورت کرایه‌ای تهیه کرده بودند و در اختیار این دروازه‌بان قرار دادند اما به دلیل عدم پرداخت کرایه 5 میلیون تومانی این ماشین، آژانس مورد نظر خودروی نیلسون را از وی گرفته و اعلام کرده که حاضر نیست به دلیل برخی بدقولی‌ها این ماشین را دیگر در اختیار نیلسون بگذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر