jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۲۸۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۰

حاشیه‌ بازی پرسپولیس ـ صبا

برخورد گرم صبایی ها با علی دایی

پرسپولیس و صبا از دقایقی دیگر مقابل یکدیگر به میدان می روند.

برخورد گرم صبایی ها با علی دایی

سایت جام جم ورزشی - تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صبای قم در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت 16 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهد رفت که حاشیه‌های قبل از این بازی را در زیر می‌خوانید.

*سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بان‌های تیم صبا وقتی برای گرم کردن با دروازه‌بان‌ها به داخلی زمین آمد برخورد بسیار گرمی با دروازه‌بان‌های پرسپولیس داشت و به همین دلیل هواداران پرسپولیس او را تشویق کردند.

*صبایی‌ها نیز برخورد بسیار گرمی با محمد دایی داشتند و همه آنها از او برای حضور در زمین رخصت گرفتند.

* اما اتفاق عجیب این بود که در حین جمع کردن بازیکنان افرادی با کاورهای حراست وزارت ورزش از بهزاد غلامپور و پیام صادقیان مصاحبه می‌گرفتند که این موضوع در وسط زمین در نوع خود عجیب و جالب بود.

* حدود دو هزار هوادار تا به این لحظه در ورزشگاه آزادی حضور دارند و برای تشویق تیم خود به ورزشگاه آمدند.

*سید جلال حسینی علی‌رغم سه کارته بودن همراه با 11 بازیکن پرسپولیس با لباس گرم به داخل زمین آمد و به آنها روحیه می‌داد او در بازی امروز محروم است. این بازیکن حتی هماره با پرسپولیسی‌ها به اردو هم رفته بود.

*برخورد گرم بازیکنان صبا و پرسپولیس نیز در نوع خود بسیار جالب بود.

*صحبت‌های خلعتبری با عباس‌زاده و معرفی مدافعان صبا برای او در نوع خود بسیار جالب بود.

*هواداران پرسپولیس استقبال بسیار گرمی از مهرداد پولادی مدافع قرمزپوشان داشتند که پس از چند مدت رفع دوران مصدومیت امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفت.

*باز هم قسمت جایگاه و روبروی جایگاه به دلیل فروش بلیت‌های الکترونیکی باعث شده تا هواداران کمی در این دو قسمت حضور داشته باشند.

*رضا عنایتی نیز در هنگام گرم کردن بازیکنان پرسپولیس به میان انها رفت و با تمام بازیکنان و محمد دایی روبوسی کرد. دایی نیز با دست زدنش این کار عنایتی را مورد تشویق قرار داد.

*حضور محمد نوری بر روی نیمکت نیز در بازی امروز در نوع خود بسیار عجیب بود. مسئولان صبا با این بازیکن برخورد بسیار گرمی داشتند.

*جولان موتورسواران نیز در مقابل درب غربی ورزشگاه آزادی دیده می‌شد.

*هواداران پرسپولیس همچنین قبل از بازی امروز با تشویق صادقیان علیه مجیدی شعار دادند و با تشویق دایی علیه قلعه‌نویی شعارهایی می‌دادند.

به گزارش فارس مسئولان باشگاه پرسپولیس به منظور رفاه حال نیلسون دروازه‌بان برزیلی خود برای او ماشینی را به صورت کرایه‌ای تهیه کرده بودند و در اختیار این دروازه‌بان قرار دادند اما به دلیل عدم پرداخت کرایه 5 میلیون تومانی این ماشین، آژانس مورد نظر خودروی نیلسون را از وی گرفته و اعلام کرده که حاضر نیست به دلیل برخی بدقولی‌ها این ماشین را دیگر در اختیار نیلسون بگذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر