jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۷۴۰۵   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۳

تجهییزات پیست دیزین کم است

حادثه دیزین؛ مقصر همچنان ناپیدا

هیچ کدام از مسئولان اسکی زیر بار مسئولیت حادثه روز گذشته دیزین نمی روند.

حادثه دیزین؛ مقصر همچنان ناپیدا

به گزارش جام جم ورزشی ، حادثه پیست اسکی دیزین و نبود امکانات در هنگام بروز این حادثه بحث های متفاوتی را بوجود آورد. در این حادثه نوید شاهسوندی اسکی باز کشورمان پس از آنکه تعادل خود را از دست داد به پایه های بتونی دکلی که در پیست اسکی دیزین قرار دارد برخورد کرد و از ناحیه سر به شدت آسیب دید.دکل پیست دیزین، گارد و حفاظ نداشت و کنار پایه های بتونی آن چاله ای درست شده بود که این موضوع بر شدت آسیب دیدگی افزود. یکی از همراهان شاهسوندی با اشاره به همکاری مناسب مسوولان پیست اسکی دیزین برای انتقال به موقع نوید به بیمارستان گفت: البته تجهیزات پیست اسکی دیزین بسیار کم بود و با توجه به شرایط جوی و منطقه کوهستانی، مشکلاتی برای نشستن بالگرد و انتقال سریع این ورزشکار آسیب دیده به بیمارستان به وجود آمد. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود چون پدر اسکی باز مصدوم قصد دارد ماجرای حادثه رخ داده برای فرزندش را از مراجع قضایی پیگیری می کند.ایرج شاهسوندی گفت: قطعا دلایل این اتفاق را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد. مسائل مالی اصلا برایم مهم نیست و فقط تلاش می‌کنم این اتفاق برای فرزند کس دیگری رخ ندهد. در شرایطی که انتقادها از کمبود امکانات پزشکی زیاد است مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی اما از پیگیری حادثه رخ داده در پیست اسکی دیزین خبر داد و گفت: شرکت "بامپاد"، بهره بردار پیست باید پاسخگو باشد. مصطفی مدبرادامه داد: عوامل اورژانس تهران و دیزین همکاری کردند و با هلی کوپتر شاهسوندی را به تهران منتقل کردند. البته مداوای اولیه در پیست صورت گرفته بود.ما به شرکت "بامپاد" بهره بردار پیست دیزین اعلام کردیم که فورا رسیدگی کنند و گزارش دقیقی از حادثه به ما بدهند. ما از طریق این شرکت رسیدگی می‌کنیم که همه اقدامات لازم انجام شود. از سوی دیگر سرپرست فدراسیون اسکی می‌گوید، پیست‌های ما از ایمنی مناسبی برخوردار نیستند و هر لحظه امکان وقوع حادثه در آنها وجود دارد.ناصر طالبی گفت: آذرماه امسال یک کارگاه آموزشی برای آموزش فنی دستگاه‌های بالابر برگزار شد که باید تمام استان‌های کشور در این کارگاه شرکت می‌کردند. ولی در نهایت تنها پنج استان در این کلاس حضور یافتند. به همین خاطر اگر در آینده در استان‌هایی چون کردستان، فارس، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد،‌ چهار محال و بختیاری، اردبیل، خراسان و ... حادثه‌ای رخ دهد مدیر کل آن استان‌ها باید پاسخگو باشد.

برچسب ها: اسکی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها