jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۶۰۹۴   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۶

اگر جای او باشم می روم و پشت سرم را نگاه نمی کنم

متلک مورینیو به ونگر

استاد جنگ های روانی این بار یک چالش رسانه ای را با آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم آرسنال آغاز کرده است.

متلک مورینیو به ونگر

سایت جام جم ورزشی - خوزه مورینیو سرمربی تیم چلسی که به تازگی یک دعوای رسانه ای با مانوئل پلگرینی سرمربی شیلیایی منچسترسیتی را پایان برده است اینبار ونگر را آماج انتقادات تند و تیز خود قرار داده است. قهرمان نشدن آرسنال در سال های اخیر سوژه اصلی مورینیو برای انتقاد از ونگر بوده است. مورینیو در این باره گفت: «حتی در تصور من هم نمی گنجد که سه سال پشت سر هم با تیمی که در آن کار می کنم هیچ جامی نگیرم. وقتی این شرایط برای من به وجود بیاید از تیم می روم و حتی پشت سرم را هم از شرم و خجالت نگاه نمی کنم. اکنون ونگر چنین شرایطی در آرسنال دارد، حتی بدتر. این مربی هشت سال پشت سر هم جام نیاورده است.» او واقعا چه کار می کند؟ وی افزود:« ونگر در شکست خوردن تبحر دارد. من او را مربی شکست می نامم. اگر جای او بودم از لندن می رفتم. »

مورینیو هنگامی این حرف ها را بر زبان آورد که ونگر این مربی پرتغالی را فردی معرفی کرده بود که از شکست می ترسد و به همین دلیل تیمش را شانس قهرمانی نمی داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر