jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۸۹۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۸

فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و مس کرمان

تساوی در نیمه نخست

تیم های مس کرمان و تراکتورسازی تبریز در پایان نیمه نخست فینال جام حذفی ایران به تساوی بدون گل رسیدند .

تساوی در نیمه نخست

سایت جام جم ورزشی - تیم‌های فوتبال مس کرمان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 16:10 امروز (جمعه) در مرحله نهایی جام حذفی در ورزشگاه باهنر کرمان آغاز شد.

شاگردان لوکا بوناچیچ در ابتدای بازی صاحب توپ و میدان بودند و چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه تراکتورسازان تدارک دیدند.

اولین موقعیت خطرناک بازی را لوسیانو ادینیو ایجاد کرد. این بازیکن توپ را از روز ضربه کاشته با فاصله به کرنر فرستاد تا تنها موقعیت یک ربع اول بازی شکل بگیرد. این بازیکن دو دقیقه بعد هم توپ را با ضربه سر و با فاصله زیاد به بیرون فرستاد. ضربه ایستگاهی علی کریمی در سوی دیگر میدان پاسخی بود به حملات کرمانی‌ها اما این توپ هم با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازیکن برزیلی مس که در دقایق میانی نیمه اول همه کار برای تیمش می‌کرد، سومین موقعیتش را که در محوطه جریمه ایجاد شده بود، به هدر داد. اما اوج کار ادینیو زمانی بود که در دقیقه 23 توپ را از پشت محوطه جریمه به تیر عمودی دروازه لک زد تا تماشاگران زیباترین صحنه بازی را ببینند.

بازی در اواخر این نیمه نیز پایاپای دنبال شد و هر دو تیم به دنبال این بودند تا با پیروزی به رختکن بروند اما نیمه نخست فینال جام حذفی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر