jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۶۱۷   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۰

استقلال یک بر صفر پیش افتاد

آرش 100 گله شد

با پاس قشنگ هاشم بیگ زاده برای آرش برهانی و ضربه این بازیکن گل اول استقلال به ثمر رسید.

آرش 100 گله شد

به گزارش جام جم ورزشی ، استقلال در دقیقه 55 بازی با سایپا روی یک حرکت تیمی و ارسال دقیق هاشم بیگ زاده برای آرش برهانی این مهاجم استقلال با ضربه ای دقیق توپ را به تور دروازه سایپا دوخت.این یکصدمین گل آرش برهانی در تاریخ لیگ های ایران است و به این ترتیب آرش وارد باشگاه صدتایی ها شد.بازی دو تیم با برتری یک بر صفر استقلال در دقیقه 60 در جریان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها