jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۵۱۹   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۱

تماشاگران نفت مهاجم تراکتورسازی را تحریک کردند

علی کریمی مقابل علی دایی!

هواداران نفت تهران در دیدار این تیم برابر تراکتورسازی با شعارهای تند کریمی را مقابل دایی قرار دادند.

علی کریمی مقابل علی دایی!

سایت جام جم ورزشی- دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و تراکتورسازی در حالی از ساعت 15 در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد که بیش از 2 هزار هوادار تراکتورسازی در کنار حدود 20 هوادار نفت تهران بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند.

هواداران تراکتورسازی از همان لحظات آغازین بازی یکصدا و با فریادهای بلند تیم خود را تشویق می‌کردند و با فریادهایشان تیم خود را قهرمان ایران می‌دانستند.

در همان دقایق ابتدایی بازی، داور مسابقه به تونی اولیویرا و دستیارانش که حدود قانونی کنار زمین را رعایت نکرده بودند تذکر داد و از آن‌ها خواست که به جز اولیویرا، سایر مربیان تیم روی نیمکت بنشینند. این اقدام داور به مذاق تماشاگران تبریزی خوش نیامد و با تشویق اولیویرا، اعتراض خود را به این کار نشان دادند.

از نکات جالب توجه این بازی می‌توان به سکونشینی علی کریمی اشاره کرد.

معدود هواداران نفت تهران در آغاز بازی با شعارهای خود علی کریمی را تشویق می‌کردند و این بازیکن نیز با برخاستن از جای خود، به ابراز احساسات آن‌ها پاسخ می‌داد. در صحنه‌ای همین تعداد نفت تهران با شعار خاصی، علی کریمی را برابر علی دایی قرار می‌دادند.

دن گاسپار، دستیار کارلوس کی‌روش به نمایندگی از وی دیدار نفت و تراکتورسازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها