دیگر کاری به بدهی‌ها نداریم

پروین: از پیشکسوتان و بزرگان رخصت گرفتم

پایان اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

علی پروین : دیگر قولی نمی دهم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به هنگام ترک ورزشگاه درفشی فر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
کد خبر: ۶۴۳۶۸۷
علی پروین : دیگر قولی نمی دهم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس علی پروین پس از حضور در تمرین امروز پرسپولیس با علی دایی و بازیکنان تیم به گفتگو پرداخت و پس از تصمیم سرخپوشان مبنی بر از سر گرفتن تمرینات ورزشگاه درفشی فر را ترک کرد.

پروین به هنگام خروج از ورزشگاه در محاصره خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات و ابهامات آنها پاسخ داد.

علی پروین در ابتدا به خبرنگاران گفت: قصد داشتم دو سه روز پیش به تمرینات پرسپولیس بیایم اما به دلایلی نشد تا اینکه امروز به اینجا آمدم. بگذارید قصه پرسپولیس را برایتان بگویم. جریان این بود که سه، چهار پیشکسوت به هیات مدیره فعلی باشگاه اضافه شوند و باشگاه پرسپولیس به مدت چهار سال به پیشکسوتان واگذار شود. قرار بود وزارت ورزش نیز سه، چهار میلیارد به ما کمک کند تا ما بتوانیم بعد از مدت کوتاهی پول هایی نیز خودمان به باشگاه آورده و مشکلات را حل کنیم اما این طور نشد. بنده به آقای دایی قول داده بودم دو، سه میلیارد از وزارت بگیریم و به تیم بدهیم، این گونه نشد از این پس هم تصمیم گرفتم قولی ندهم تا مشکلی پیش نیاید.

پروین درباره اظهارات اخیر علی دایی گفت: به هر حال آقای دایی به طور مستقیم و هر روز با بازیکنان سر و کار دارد و مشکلات آنها را می بیند و می شنود. ما و آقای دایی کنار هم هستیم نه رو در روی هم. من هم از امروز با کادر فنی و بازیکنان هستم، به آنها حق می دهم و هر تصمیمی بگیرند با آنها همراه خواهم بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: ما با آقای دایی و بازیکنان صحبت کردیم. من به بازیکنان و سرمربی تیم حق می دهم این که مشکلات دارند و مشکلات آنان باید حل شود. بازیکنان هم تصمیم گرفتند به خاطر سرمربی تیمشان و به عشق هواداران بیایند و تمرین کنند. آنها تمرینات خود را از سر گرفتند. نه به خاطر من بلکه به خاطر هواداران. انشاالله که بتوانند دل هوادارانشان را شاد کنند و با دست پر از شیراز برگردند و تصمیم خوبی بگیرند. ما هم تلاش می کنیم مشکلات حل شود ولی خوب می دانید که کار سخت است.

پروین درباره بحث بدهی های باشگاه پرسپولیس این گونه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد: این تیم الان 14 میلیارد تومان تا پایان فصل مطالباتش می شود بدهی های دیگری هم هست که فردا آقای عاشوری مسئول مالی باشگاه ریز آن را اعلام می کند. بدهی ها زیاد است و مشکلات هم زیاد.

پروین در حالی که در محاصره خبرنگاران قرار گرفته بود سعی می کرد با خنده از کنار برخی از سوالات گذشته و با آرامش به سوالات پاسخ دهد. خبرنگاران درباره مسائل مختلف، تصمیمات بعدی، بدهی ها و... سوال می کردند در حالی که تمرینات تیم از سر گرفته شده است و این اتفاق مهمی است که پس از سه روز برگزار نشدن تمرینات رخ داده است. سرخپوشان پشت درهای بسته تمرینات خود را از سر گرفته اند و برای بازی با فجرسپاسی آماده می شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها