jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۱۸۱۸   ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۵

پس از تساوی مقابل تورینو

سیدورف : صبور بودیم

میلان در هفته‌ بیست و دوم رقابت‌های سری A با تساوی یک بر یک برابر تورینو در سن سیرو متوقف شد.

سیدورف : صبور بودیم

سایت جام جم ورزشی - کلارنس سیدورف، سرمربی هلندی و جدید میلانی ها درباره این دیدار و نتیجه ای که به دست آمد گفت: قبل از این دیدار به بازیکنان گفتم که شاگردان وینتورا بسیار منظم بازی می‌کنند. در دیدار امشب به خوبی این موضوع برای ما ثابت شد. ما تا حدودی در این دیدار صبور بودیم و خواستیم با سبک همیشگی خود به دروازه‌ حریف نزدیک شویم. او افزود: امانوئلسون و ماتیا دیچلو در خط دفاعی نمایش بسیار خوبی داشتند. نقاط مثبت زیادی در بازیکنانم در دیدار امشب دیدم. باید این نقاط را تقویت کنیم و در دیدارهای آینده بازی بهتری را به نمایش گذاریم. من از عملکرد شاگردانم در این دیدار راضی هستم. میلان می‌تواند در دیدارهای آینده بازی بهتری را به نمایش گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر