jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۰۹۷   ۰۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۹

سرمربی پرسپولیس از شاگردانش خواست ناامید نشده و بازی‌های آتی در لیگ برتر را جدی بگیرند.

دایی: باید خودمان مشکلات را حل کنیم

مهرداد پولادی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل کمردرد بازی مقابل گسترش فولاد را از دست داد اما با تلاش پزشکان و تست نهایی مصدومیت این بازیکن برای بازی با فولاد خوزستان برطرف شد و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند به میدان برود.

همچنین علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جلسه امروزش به بازیکنان گفت: ما شرایط بسیاری حساس و سختی را در پیش داریم و حیف است که حالا تا اینجا آمده‌ایم همه چیز را از دست بدهیم. ما باید با قدرت در دیدارهای آینده ظاهر شویم و همه چیز را حل کنیم چون هواداران چشم‌انتظار نتایج ما هستند.

وی افزود: هنوز چیزی از دست ندادیم و برای رسیدن به موفقیت باید رفاقت‌ها و یک‌دلی را بیشتر کنیم تا به هدف بزرگمان برسیم.فارس

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر