بوگیر توالت را جدی بگیرید

این روزها یک چیزهایی وارد بازار شده که به آن خوشبوکننده توالت می‌گویند! چیز فوق‌العاده‌ای است، محیط توالت را به اندازه یک رستوران دلپذیر می‌کند. بخصوص بوگیرهایی که عطر قهوه را در فضا پخش می‌کنند! به جان شما که نباشد به جان عزیزتان انگار وسط کافی شاپ نشسته‌اید و... خلاصه توصیه می‌کنیم برای شادابی و طراوت زندگی‌تان از این بوگیرها استفاده کنید.
کد خبر: ۶۳۵۳۰۹
بوگیر توالت را جدی بگیرید

بگذریم، اما اصل ماجرا این است که این روزها تا دلتان بخواهد برای زندگی بهتر امکانات مختلفی در اختیار داریم از یخچال، تلویزیون و کامپیوتربگیر تا انواع خوراکی‌های مختلف از دلستر آلمانی و مرغ فرانسوی تا گوشت برزیلی! اما اگر حقیقت را بخواهید برای داشتن زندگی بهتر و استفاده از این خوان نعمت گسترده چیزهای واجب‌تری مورد نیاز است. مثلا شرط اول زندگی نفس کشیدن است که ما یا نمی‌کشیم یا کم می‌کشیم! باور کنید قدم اول در کسب آرامش و گفتمان دوستی به جای وارد کردن اجناس لوکس خارجی داشتن کمی ثبات در کار و زندگی است یا... بی‌خیال! جسارت نباشد حکایت ما شده حکایت همان طوطی نگون‌بختی که... .

نقل می‌کنند یک روز بنده خدایی طوطی سخنگویی خرید. طوطی یک کلمه هم صحبت نمی‌کرد. تا آن که یک روز صاحب طوطی به مغازه پرنده‌فروشی رفت و از او پرسید چرا طوطی‌اش حرف نمی‌زند. پرنده‌فروش گفت: «طوطی‌ها عاشق آیینه‌اند، آیینه‌ای بخر و داخل قفس بگذار تا طوطی با دیدن تصویر خود شروع به حرف زدن کند.» آن مرد‌ آیینه‌ای خرید و داخل قفس طوطی گذاشت، اما روز بعد دوباره سراغ مغازه‌دار رفت و گفت: «طوطی هنوز صحبت نمی‌کند!» پرنده‌فروش گفت: «طوطی‌ها نردبان هم دوست دارند، اگر نردبانی داخل قفس بگذاری حتما حرف می‌زند» آن بنده خدا یک نردبان هم خرید، اما بی‌تاثیر بود و روز بعد دوباره سراغ پرنده فروش رفت و از حرف نزدن طوطی گلایه کرد. پرنده‌فروش این بار گفت: «یک تاب برای طوطی‌تان بخرید، به محض این که طوطی شروع به تاب خوردن کند، حرف زدنش شما را شگفت‌زده خواهد کرد!» او با بی‌میلی یک تاب هم خرید و داخل قفس طوطی گذاشت، اما روز بعد مرد بینوا سراسیمه وارد مغازه مرد پرنده فروش شد و گفت: «طوطی مرد!» مرد پرنده فروش در حالی که شوکه شده بود پرسید: «حتی یک کلمه هم حرف نزد؟» مرد قصه ما در جواب گفت: «چرا! چند لحظه قبل از مرگ بسختی گفت: آیا در آن مغازه غذایی برای طوطی‌ها نمی‌فروختند؟» الان متوجه عرایض ما شدید؟ جانم؟ نگرفتید؟ راستش را بخواهید منظور ما این است که ما از ابتدایی‌ترین امکانات زندگی و شهروندی... ببخشید گوشیمان زنگ خورد، بله؟... جان؟... سیاه‌نمایی؟... نه به جان شما، چشم! حتما!... ببخشید داشتیم عرض می‌کردیم که... بی‌خیال نتیجه داستان ما شوید، اصلا داستان ما نتیجه ندارد، اصلا ما... جانم! بی‌خیال شدید؟ خیلی ممنون که این‌قدر فهیم هستید، اما... حداقل توصیه ما را در خصوص بوگیر توالت جدی بگیرید.

مهیار عربی / جام‌جم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۸
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
۰
۰
این مقاله حرف حساب بود!!!
فرانك
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
۰
۰
واقعا این روزها بیشتر ازهر چیزی به ثبات و آرامش نیاز داریم. مرسی آقای عربی بابت مطلب زیبایتان.
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
۰
۰
واقعا .. به امید زندگی بهتر برای تمام ایرانیان
hasan
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
۰
۰
ببخشید خیلی بی مزه بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
۰
۰
ما كه نفهمیدیم چی شد ؟ از بو گیر شروع كردید به چی رسیدید ؟سركاریه ... . حداقل اون عنوانی را كه برای نوشته گذاشتین بر اساس همون می نوشتید به جاهای بهتری می رسیدید !
داریوش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
۱
۰
واقعاً كه هوای تازه از همه چیز واجبتره.
آروین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
۰
۰
واقعآ حقیقته
اشكان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
۰
۰
عالی بود. متاسفانه تجهیزات جدید علاوه بر عوارضی كه دارند ما را از خودمان دور كرده اند اصلا یادمان رفته باید نفس كشید. گاهی می روم خانه پدر و مادرم سه یا چهار ساعت آنجام ولی پس از برگشتن از خودم می پرسم راستی چهره آن ها را اصلا ندیدم از بس به گوشی ام زل زده بودم به نظرم پدر و مادرم تو دلشون می گفتن كاش ما گوشی بودیم.

نیازمندی ها