jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۷۵۸۸   ۲۷ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۵

در روزهایی که پرسپولیسی‌ها از صدرنشینی تیمشان شادمان هستند، اخبار مربوط به تغییر و تحولات مدیریتی برای بسیاری از هواداران این تیم نگران‌کننده است.

اختلاف در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بالا گرفته است و هیچ بعید نیست محمد رویانیان همین امروز از مدیریت باشگاه کنار گذاشته شود. ظاهرا سه نفر از اعضای هیات مدیره هفته گذشته که رویانیان برای انجام امور اداری و پیگیری مساله انتقال خلعتبری به امارات سفر کرده بود، با استعفایی که این مدیر مدت‌ها قبل ارائه کرده بود، موافقت کردند. در این جلسه علاوه بر رویانیان که در سفر بود، اکبری، رئیس هیات مدیره باشگاه هم غایب بود، اما جمشیدی، نامی و پروین بودند تا استعفای مدیرعامل با امضای آنان وارد فاز اجرا شود. آنها حتی نامه‌ای برای محمود گودرزی نوشتند تا وزیر ورزش هم در جریان این استعفا قرار گیرد و برای آینده این باشگاه تصمیم‌گیری کند. خود رویانیان هم در جریان این نامه هست، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیروز و در حاشیه افتتاح دفتر بیمه این باشگاه درباره شایعاتی مبنی بر رفتن او و حضور پروین گفت: هم دیده‌ام و هم خبر دارم که اعضای هیات مدیره به وزارت ورزش نامه زده‌اند و می‌خواهند تغییراتی ایجاد کنند. هرکس می‌خواهد مدیرعامل شود و فکر می‌کند می‌تواند کمک کند، بیاید جلو. من با هیچ‌کسی اختلاف‌نظر و کدورت ندارم.رویانیان که معلوم بود از تصمیمات برخی اعضای هیات مدیره دلخور است، افزود: اگر بخواهند من عضو هیات مدیره می‌مانم، اگر هم نخواهند امیدوارم مدیرعامل بعدی برنامه‌ها را پیگیری کند. با توجه به این‌که رویانیان ارسال نامه هیات مدیره به وزارت ورزش را تائید کرده، بعید نیست حکم سرپرست باشگاه (جانشین رویانیان) همین امروز صادر شود. گفته می شود از حسین هدایتی و امیر عابدینی به عنوان گزینه‌هایی که قرار است به هیات مدیره پرسپولیس اضافه شوند، نام برده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر