jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۱۹۴۷۱   ۰۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۴

شوک به رئال مادرید

کاسیاس در منچسترسیتی

ایکر کاسیاس دروازه بان اسطوره ای باشگاه رئال مادرید که اینک در تیم خودش نیمکت نشین است شاید به همین زودی راه لیگ برتر جزیره را در پیش بگیرد.

کاسیاس در منچسترسیتی

سایت جام جم ورزشی- باشگاه منچسترسیتی انگلستان خواهان این دروازه بان تیم ملی فوتبال اسپانیا شده است که در باشگاه کنونی خودش یک اسطوره است. جدایی کاسیاس از رئال مادرید و پیوستن او به منچسترسیتی شوک بسیار بزرگی برای هواداران باشگاه مادریدی خواهد بود.

مانوئل پلگرینی با اینکه دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال انگلستان یعنی جو هارت را در اختیار دارد اما از او راضی نیست و به دنبال گزینه بهتری است و این گزینه کسی نیست جز ایکز کاسیاس. شیخ منصور مالک باشگاه منچستر سیتی در این هفته ملاقاتی با فلورنتینو پرز رییس باشگاه رئال خواهد داشت تا در خصوص احتمال اجرایی شدن این انتقال در دی ماه گفت و گو کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر