jamejamsima
سیما به زودی کد خبر: ۵۸۱۵۴۸   ۳۱ تير ۱۳۹۲  |  ۰۰:۱۲

جواد اردکانی که سریال «نوشدارو» را برای پخش از شبکه‌ یک آماده می‌کند، از پخش نسخه‌ سریالی فیلم «شور شیرین» از تلویزیون خبر داد.

اردکانی به ایسنا گفت: سال 89 فیلم سینمایی «شور شیرین» را با محور زندگی شهید محمود کاوه کارگردانی کردم. این فیلم در سینماها اکران شد و اکنون در پنج قسمت تدوین تلویزیونی شده تا در هفته دفاع مقدس از شبکه یک پخش شود. اردکانی درباره سریال «نوشدارو» گفت: تصویربرداری سریال «نوشدارو» در حال پایان است و طبق برنامه‌ریزی تا یک هفته‌ آینده سریال به‌طور کامل تحویل شبکه یک می‌شود.

کارگردان «نوشدارو» ادامه داد:‌ هم‌اکنون در خارک بخش‌های مربوط به سکوهای نفتی را تصویربرداری می‌کنیم. داستان سریال نوشدارو درباره‌ شش نفر است که زمان جنگ در جبهه همسنگر بودند و بعد از جنگ در صنعت نفت مشغول کار می‌شوند، اما مشکلات و ماجراهایی برای این گروه پیش می‌آید که داستان را رقم می‌زند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر