jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۸۰۶۴۱   ۲۸ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۴

پیغام فیس بوکی حقیقی به هواداران پرسپولیس

با هم پشت ما کوهه !

علیرضا حقیقی دوباره به پرسپولیس برگشت، البته به طور قرضی. حقیقی پس از پیوستن دوباره خود به پرسپولیس متنی را در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است.

با هم پشت ما کوهه !

به گزارش جام جم ورزشی ، در این پیام چنیم آمده است : شاید برای خیلی از شما هواداران پرسپولیس و آن‌هایی که همواره به من محبت داشته‌اند کمی عجیب بود که چرا به حضورم در یکی از تیم‌های مطرح روسیه و شاید اروپایی پایان دادم و به پرسپولیس برگشتم. اما قسمت و تقدیر من این بوده است که با پیراهن تیم محبوبم راهی جام جهانی برزیل شوم. حتما می‌دانید که پرسپولیس در جام جهانی 98 دو دروازه‌بان در تیم ملی داشت و من هم از امروز با این هدف کارم را شروع کردم تا به عنوان عضوی از خانواده سرخ، سال آینده همراه تیم ملی در برزیل 2014 باشم.
امیدوارم شما هواداران واقعی پرسپولیس مثل همیشه حمایتم کنید. مطمئن باشید من از رقابت نمی‌ترسم و گوش به فرمان سرمربی تیم هستم تا هروقت که او صلاح دانست در خدمت تیمم باشم و از تجاربی که در مدتی که در اروپا به دست آوردم برای بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس استفاده کنم.
پس به امید یک سال بزرگ و فراموش نشدنی.....

با هم پشت ما کوهه !

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر