jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۹۰۶۸   ۲۲ تير ۱۳۹۲  |  ۲۰:۱۰

حسنی از شیراز: در محدوده بلوار پاسداران، خیابان زرهی و شهید قدوسی شیراز فشار آب به قدری پایین است که به هیچ عنوان نمی‌توان از آن استفاده کرد. از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.

اسدی از تبریز: بیش از چند سال است که خیابان نمایشگاه بین‌المللی را در جاده تهران برای لوله‌کشی تخریب کرده، اما تاکنون آن را ترمیم نکرده‌اند. چرا؟

گودرزی از تهران: از مسئولان قوه‌قضاییه می‌خواهیم نسبت به برخورد با اشراری که باعث رعب و وحشت در جامعه می‌شوند، برخورد قاطع‌تری داشته باشند.

رستمی از سوادکوه: به دلیل بدهی 130هزار تومانی به مخابرات شیرگاه سوادکوه به آن شرکت مراجعه کردم که با برخورد بسیار زشت و زننده کارمند آنجا مواجه شدم. آیا نباید بر رفتار بد کارمندان ادارات نسبت به ارباب رجوع نظارتی صورت گیرد؟

یک شهروند از تهران: برای گرفتن برگه معاینه فنی به مرکز بیهقی مراجعه کردم که در آنجا اجناسی همانند روغن ترمز که غیراستاندارد بود به ما تحمیل می‌کردند که حتما آنها را بخریم. آیا کار این مراکز به جایی رسیده است که باید این‌گونه درآمدزایی کنند؟

محمدی از گچساران: وضع روشنایی معابر و خیابان‌های اصلی گچساران به هیچ‌وجه مناسب نیست. از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم به این مساله رسیدگی کنند.

جوابیه: در پی درج پیامی در ششم تیر ماه تحت عنوان «اتوبوس‌های دونرخی در خط راه‌آهن ـ تجریش» امور اطلاع‌رسانی و تبلیغات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با ارسال نمابری اعلام کرد: تعیین و اعلام نرخ کرایه اتوبوس‌های بخش خصوصی و عمومی از سوی شورای محترم اسلامی شهر تهران صورت می‌پذیرد که پس از تصویب فرمانداری تهران، جهت اجرا به این شرکت ابلاغ می‌شود و این شرکت تنها مجری مصوبات ابلاغی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر