jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۷۴۱۸   ۳۰ دی ۱۳۸۳  |  ۲۳:۲۹

سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ژاپن پس از استراحتی یک ماهه در کشورش ، در بازگشت به ژاپن گفت: تمرینات ژاپن از این هفته شروع می شود و می خواهیم با قرار گرفتن در صدر گروه دوم با قدرت به جام جهانی برویم و هیچ چیز را به قضا و قدر نخواهیم سپرد.


به گزارش ایسنا ، تیم ژاپن پیش از بازی های خود با تیمهای ایران ، بحرین و کره شمالی ، 2 بازی دوستانه با قزاقستان و سوریه برگزار خواهد کرد.

بازنشستگی آلمیدا از لیگ برتر انگلیس

ماتیاس آلمیدا ، ملی پوش سابق آرژانتین که ماه گذشته تصمیم گرفت از تیم ایتالیایی برشیا به وست برومویچ آلبیون در لیگ برتر انگلیس برود ، از تصمیم خود منصرف شد و گفت می خواهد به کشورش باز گردد. برایان رابسون ، مدیر باشگاه وست برومویچ گفت : آلمیدا ، بازیکن خوبی است که در مدت کوتاه اقامتش در انگلیس توانایی های خود را نشان داد اما به علت مشکلات خانوادگی ناچار شده که به آرژانتین باز گردد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر