در این فیلم تماشایی حیات وحش نبرد یک خدنگ یا مانگوس با یک مار کبرا به تصویر کشیده شده است.
کد خبر: ۵۶۹۷۲۶
نبرد مار کبرا با خدنگ

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نشنال جئوگرافیک، مانگوس، خدنگ یا نمس هندی پستانداری کوچک است که زیستگاه اصلی آن در هند بوده و از انواع خزندگان ، پستانداران کوچک و حشرات تغذیه می کند.خدنگ از جمله شکارچیان مارها محسوب می شود.

خدنگ پستاندار کوچک، گونه ای از خانواده سمورها است. این جانور بدنی پوشیده از موهای زبر دارد و از تبحر خاصی در شکار مارها از جمله مار کبرا برخوردار است.

جدال مانگوس یا خدنگ با مار کبرا که خود یک شکارچی بزرگ است ، دیدنی است. مار کبرا بدنش را بلند کرده و عضلات گردنش را پهن می کند تا موجب هراس حریف شود. خدنگ ابتدا چند چرخی به دور مار زده  تا طعمه و توانش را بررسی کند.

مار کبرا به شدت مراقب اوست ، خدنگ برای لحظاتی از مار دور شده و دوباره باز می گردد. مار کبرا چندین بار به خدنگ حمله ور می شود اما این پستاندار چالاک به مار فرصت نیش زدن نمی دهد. مار به حملاتش ادامه  می دهد و هر بار ناکام می ماند.

اکنون زمان حمله مانگوس است. پستاندار کوچک حمله اش قاطعانه است ابتدا یک گاز از کمر مار و سپس گاز مرگباری از سر مار می گیرد. کار مار کبرا تمام شده و مانگوس برای شب خود شام خوبی تدارک دیده است.

این فیلم تماشایی حیات وحش را با هم ببینیم. بهرام افتخاری.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
۰
۰
لطفا سیستم راطوری طراحی كنید كه همه بتوانند فیلمها راببینند ما كه نمیتوانیم این فیلمهای پرحجم رو دانلود كنیم
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها