jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۵۰۵۹   ۰۱ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۶

با موافقت باشگاه راه‌آهن؛

دایی صددرصد پرسپولیسی شد

باشگاه راه‌آهن تهران موافقت خود با حضور علی دایی را ر تیم پرسپولیس را اعلام کرد. دایی می تواند قرارداد خود را با سرخ ها ثبت کند.

دایی صددرصد پرسپولیسی شد


در نامه‌ای که روز چهارشنبه 1/3/92 با امضای صادق رئیسی‌کیا مدیرعامل باشگاه راه‌آهن به باشگاه پرسپولیس ارسال شد، حضور علی دایی در این باشگاه بلامانع اعلام شد. متن نامه باشگاه راه‌آهن که روی خروجی سایت این باشگاه آمده، به شرح زیر است:

جناب آقای رویانیان مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس
با سلام و احترام، نظر به اینکه باشگاه راه‌آهن و مالکان آن احترام خاصی برای احساسات و علایق هواداران پرشور پرسپولیس قائل هستند، بدینوسیله اعلام می‌دارد از نظر باشگاه راه‌‌‌آهن انعقاد قرارداد باشگاه پرسپولیس با علی دایی بلامانع است.

صادق رئیسی‌کیا
مدیرعامل و عضو هیات مدیره

گیرنده: جناب آقای علی دایی جهت اطلاع

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر