jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۶۲۴۳۲   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۵

آلبوم هفته

به یاد مشکاتیان

آلبوم «سودای وطن» به آهنگسازی محمد موحدنیا و خوانندگی علی یاری‌پور به یاد پرویز مشکاتیان وارد بازار موسیقی شد.

این مجموعه اولین اثر موحدنیاست که قطعات سودای وطن، سرود وطن، مجنون و ر‌ها، پروانه‌وار، مست و کف زنان، بیکران عشق، ای عاشقان و رِنگ مستان در مقام دشتی و شور را در برمی‌گیرد.

علی یاری‌‌پور (خواننده)، آرش فرهنگ‌فر (نوازنده تمبک)، شروین مهاجر (نوازنده کمانچه و کمانچه آلتو)، حسین رضایی‌نیا (نوازنده دف و دایره)، شهرام غلامی (نوازنده عود)، حسین روزبهانی (نوازنده تار، بم تار و رباب)، سینا شکری (نوازنده نی)، سحر محمدی (همخوان)، بهرخ شورورزی (همخوان) و بیتا همدانی (همخوان) در تولید این اثر، محمد موحدنیا (آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده سنتور) را همراهی کرده‌اند.

موحدنیا نوازنده سنتور، دوره عالی موسیقی و مباحث تخصصی این ساز را از زنده‌یاد پرویز مشکاتیان آموخته است. او ‌اکنون مشغول ساخت دومین مجموعه موسیقایی خود بعد از انتشار آلبوم سودای وطن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر