jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۶۴۷۶   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۱۵

صد کیلوگرم انواع مواد روانگردان شیشه روز گذشته در شهرستان فراهان استان مرکزی، کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تولید مواد روانگردان شیشه در باغ ویلایی حوالی شهرستان فراهان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: با شروع تحقیقات، ماموران محل را شناسایی و زیرنظر گرفتند و در فرصتی مناسب در عملیاتی سریع و غافلگیرانه، سه مرد و یک زن را که در توزیع و عرضه این مواد نقش داشتند، دستگیر کردند. سرهنگ ملکی خاطرنشان کرد: در بازرسی از آشپزخانه‌ای که به همین منظور آماده شده بود، صد کیلوگرم انواع مواد روانگردان شیشه و تجهیزات و ادوات تهیه آن کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی همچنین از کشف 9کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان‌های شازند و دلیجان خبر داد و افزود: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان شازند نیز در بازرسی از وسایل همراه مسافر یک‌دستگاه خودروی سواری، چهارکیلوگرم هروئین کشف کردند. وی با اشاره به عملیاتی دیگر که به کشف ماده مخدر تریاک در شهرستان دلیجان منجر شد، گفت: در محور ورودی شهرستان دلیجان نیز با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، پنج کیلوگرم ماده مخدر تریاک که در بسته‌های میوه جاسازی شده بود، از دو مسافر اتوبوس کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر