jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۶۲۶۳   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۲:۲۴

کروش در آلمان

آماده باش به داوری

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران، امروز برای تماشای بازی دانیل داوری به آلمان رفت.

آماده باش به داوری

سایت گل- کارلوس کروش 10 روز پیش ایران را ترک کرد تا ضمن دیدار با خانواده‌اش، بازی تیم‌های اوساسونا و اینتراخت برانشوایگ را هم از نزدیک تماشا کند. او امروز صبح برای دیدار با دانیل داوری به آلمان سفر کرد. کی‌روش قرار است بازی فردای اینتراخت برانشوایگ برابر دویسبورگ را از نزدیک تماشا کند و پس از آن با سرمربی این تیم و همچنین داوری دیدار خواهد داشت.

برانشوایگ در حال حاضر تیم دوم بوندسلیگای دو است و شانس زیادی برای صعود به بوندس‌لیگای یک دارد. به احتمال زیاد دانیل داوری در دیدار کویت- ایران در روز ششم فروردین‌ماه تیم ملی کشورمان را همراهی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر