jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۳۴۹   ۲۵ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

همان‌طور که می‌دانید یک پروژه وقتی به نتیجه می‌رسد که برنامه‌ریزی درست و دقیقی داشته باشد. برنامه‌ریزی دقیق نیز جز با مدیریت صحیح و اصولی منابع انسانی، منابع مالی، زمان و... امکان‌پذیر نخواهد بود.

روش‌های مختلفی برای مدیریت یک پروژه و تعریف اطلاعات موردنیاز در آن وجود دارد که یکی از ساده‌ترین این روش‌ها استفاده از نرم‌افزار Projector در سیستم‌عامل مک است.

مشخص کردن عنوان هر فعالیت، زمان شروع و پایان آن، میزان هزینه اختصاص یافته به آن فعالیت و... از جمله مواردی هستند که در این نرم‌افزار بسادگی تعریف می‌شوند.

امکانات دیگری همچون آپلود نسخه PDF از مراحل اجرای پروژه در اینترنت با یک کلیک، ایجاد فعالیت‌های گروهی و مشخص کردن فعالیت‌های به اتمام رسیده با یک کلیک ساده، مدیریت کامل روی انواع منابع در پروژه، ویرایش آسان فعالیت‌ها با دوبار کلیک روی آنها، نمایش سریع خلاصه‌ای از مهم‌ترین فعالیت‌های پروژه و... نیز از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار به‌شمار می‌روند. اگر می‌خواهید جزئیات هریک از پروژه‌های خود اعم از فعالیت‌ها، منابع مورد نیاز، زمان آغاز و پایان هر فعالیت و... را در مدت زمانی بسیار کوتاه به تصویر بکشید و براحتی پروژه را ایجاد و آن را مرحله به مرحله طی کنید و به پایان برسانید، می‌توانید آخرین نسخه از نرم‌افزار Projector را از لینک زیر دانلود کنید:

http:‌/‌‌/‌download.adnx.com‌/‌Projector.dmg

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر