jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۶۴۳   ۲۱ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

راننده تاکسی 54 ساله که پس از مجادله لفظی با مسافر، او را با ضربات مرگبار چاقو از پای درآورده بود، به 40 سال حبس محکوم شد. راندال سیگ، راننده هندی‌الاصلی که 20 سال پیش به نیویورک مهاجرت کرده، متهم است پس از آن‌که مسافرش با رقم درخواستی کرایه موافقت نکرده، با ضربات چاقو مرد 34 ساله را از پا درآورده است.

راندال که در طول سال‌ها زندگی در آمریکا هرگز خلاف نکرده و حتی یک بار هم در رانندگی جریمه نشده است، با قبول اتهامش مدعی شده، فحش‌های رکیک مسافر سبب عصبانیت و رفتار خشنش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر